Souhrn základních informací o Hallyu Wave Eventu a K-POP Contestu

Do Eventu nám zbývají už necelé tři měsíce a tak tu pro vás máme souhrn pár konkrétnějších informací včetně nových možností, které si rozhodně nesmíte nechat ujít, zvláště pokud jste mimopražští.

Hallyu Wave Event: Přednášky už jsou uzavřeny. Můžete se těšit celkem na 23 přednášek o jednotlivých skupinách nebo interpretech, pár obecnějších přednášek o K-POPu, ale také zajímavé workshopy, například jazykový workshop nebo workshop věnovaný korejské tradiční hře Yut, přednášku o módě, jídle, o Koreji jako takové a mnoho dalšího.
Přednášky budou rozděleny celkem do pěti tříd, pokud bude hezké počasí, můžete se těšit na možnost obsazení i venkovních prostor školy s prodejními stánky nejen občerstvení.
Jedna třída bude již tradičně věnována zábavě, hrám, či soutěži v kreslení.

K-POP Contest: Jako každý rok bude zahájen flashmobem na Václavském náměstí a poté se všichni přesuneme do honosných prostor Radiopaláce, kde se můžete těšit na show plnou zábavy i emocí, ve které nejen že vystoupí našich 18 finalistů, ale čeká vás také doprovodný program, ve kterém nebude chybět ani vystoupení vítězů z předchozích ročníků či závěrečné překvapení.
Na rozdíl od předchozích ročníků, ukončením K-POP Contestu ale celá akce nekončí!
Na oslavu vítězů (ale i všech zúčastněných) K-POP Contestu a také jako slavnostní ukončení celé akce, se můžete těšit na párty, pořádanou AsianStyle (jedna taková párty je již úspěšně za nimi a pokud jste někteří z vás chyběli, můžete se podívat na fotky).

Na základě vašich návrhů z předchozích ročníků pro vás také chystáme možnost hromadného ubytování na jednom místě. Abychom mohli vybrat ty nejvhodnější prostory, potřebujeme znát také vaše názory. Proto jsme pro vás připravili anketu, kde vás žádáme o následující odpovědi:
1. Přejete si ubytování už od pátečního večera až do pondělního rána (vzhledem k tomu, že první den akce bude zahájen již v ranních hodinách a také k chystané nedělní párty, která jistě bude probíhat až do pozdních nočních hodin), nebo dáváte přednost ubytování pouze na sobotní a nedělní noc?
2. Dáváte přednost levnějšímu ubytování, které bude situováno dál od míst konání a bude potřeba delší dopravy, nebo si raději připlatíte a budete ubytováni blíže k celému dění?

Na oba dva dny akce si již můžete zakoupit vstupenky v předprodeji. Majitelé prvních 400 zakoupených lístků se také můžou těšit na jisté překvapení ke každému lístku.

Děkujeme za vaše názory, těšme se na celou akci a doufáme, že si letos všichni společně užijeme dva dny skutečné zábavy.

2 komentáře: „Souhrn základních informací o Hallyu Wave Eventu a K-POP Contestu

  1. Chcem sa spýtať, či už je presný dátum, lebo ho nevidím nikde uvedený. Celkom rada by som šla, ale budem musiť niekoho zohnať, bo do ČR ma samu nepustia. Nikto z Bratislavy kto tam ide? *puppy eyes*

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s