Představení interpreta: Štěpán Janek

FotografieŠtěpán Janek

O mně:
Jméno: Štěpán Janek
Věk: 19

K-POP Contest je pro mě již tradiční záležitostí. Soutěž mě doprovází už od svého vzniku před třemi lety, kdy jsem jako chlapec splašeně poskakoval na pódiu za zvuků chytlavé hudby. Ovšem jak letí čas, tak já i soutěž dospíváme, a proto jsem se rozhodl letošní ročník pojmout důstojněji. Zvláště díky nově vytvořeným kategoriím, a tedy zaměřit se čistě jen na zpěv.

Věřím, že mnoho z Vás mě z minulých ročníků už zná, ovšem stejně mi dovolte se s Vámi podělit o něco málo z mého života. Momentálně jsemstudentem 4. ročníku na pražském gymnáziu a také vyděšeným účastníkem nadcházející maturitní zkoušky. Mým snem do budoucna je věnovat se studiu mikrobiologie a také se v tomto stále se rozvíjejícím oboru uplatnit. Rád si rozšiřuji obzory, a proto aktivně zpovídám lidi, kteří se věnují netradiční práci, či koníčku. Ačkoli se považuji za svéráznou osobu, dost často musím nejprve valnou část věcí prožít, abych si na ně utvořil vlastní názor.

Takto jsem se začal aktivně zajímat například o moderní tanec. Ačkoli se mu už aktivně věnuji pouze jako lektor, tak jsem na toto odvětví nezanevřel a nyní se věnuji spíše country tancům se seniory, což je pro mě obohacující zkušeností. Nejsem typ člověka, co vyráží na dobrodružství s batohem na zádech, ale spíše s očima upřenýma do knihy. Aktivně se snažím věnovat lidem kolem sebe a dělat jim radost takovou, jakou jen dokážu. Mojí skutečnou vášní se ovšem stal zpěv. Procházet životem s pocitem, že stačí pár tónů, které udělají radost nejen Vám, ale i lidem okolo, je majákem v temných vodách strastí, které nás denně potkávají. Technikám zpěvu, zejména operního, se věnuji už řadu let a hodlám v tom pokračovat.

Na nadcházející kolo K-POP Contestu se velice těším. Potkat staré známe, zformovat nová přátelství – to vše tam bude. Ačkoli svým soupeřům nehodlám nic darovat, budu je podporovat a vynasnažím se, abychom si to tam všichni co nejvíce užili.

Vzkaz pro fanoušky:
Vše, co mohu vzkázat je: Užijte si skvělé výkony a hlavně přijďte podpořit jak své favority, tak i ostatní soutěžící. Těším se na Vás.

 

3 komentáře: „Představení interpreta: Štěpán Janek

  1. Moc se na tebe těším, předcházející roky jsem se na tvých vystoupeních vážně bavila ^^. A doufám, že si tě odchytím a dáme fotku ^^ Minulý rok se mi to nějak nepodařilo T.T …držím palečky ^^

  2. Jéé, to si pamatuju, jak na předkole říkali soutěžítí a pak řekli: „Leader Štěpán Janek… a skupina se jmenuje…“ „Štěpán Janek.“ 😀
    Hodně štěstí. 🙂 Budeme ti všichni fandit. 😉 Už jsem na tebe slyšela hodně pozitivního. 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s