Představení skupiny: Delicious

TH 4BDelicious

Členové:
Mai Thi Anh/Maika (13) – Main dancer, choreographer, vocalist
Tran Huyen Anh/Ann (13) – Dancer
Yen Ligasová/Suzy (13) – Dancer, maknae, stylist
Halan Vu/Hayley (13) – Main singer
Luong Thi Thu Ha/Pong (13) –  Leader, stylist

O skupině:
Zakladatelkami Delicious byly Pong a Hayley. Sjednotily jsme se koncem ledna. Bohužel, kvůli přijímacím zkouškám jsme o hodně času přišly. Pořádně trénovat jsme začaly až koncem března. Na srazy, které byly vždy v neděli, jsme musely dojíždět k Hayley, která má prostor pro trénování. Výběr písní byl velmi komplikovaný, ale zanedlouho jsme přece jen došly ke společnému názoru. Dlouhou dobu jsme dumaly nad výběrem jména pro skupinu. Napadala nás různá a šílená jména. Nakonec nám však vymyslel název někdo úplně cizí.

Makaly jsme ze všech sil, věděly jsme že se nám čas stále krátí, chvílemi panovala panika a stres. Samozřejmě nechyběly ani momenty, kdy jsme se smíchem za břicho popadaly.  Dá se říct, že jsme nestíhaly.  V den předkola jsme byly nervózní, přitom jsme se velice těšily na naši první společnou ‘‘performance‘‘.  Než jsme nastoupily před porotu, trénovaly jsme jak zpěv, tak i tanec.  Když jsme ukázaly porotě, co v nás je, vyslechly jsme si chválu a zároveň kritiku.  Zanedlouho jsme se dozvěděly o postupu do finále, měly jsme všechny obrovskou radost.  Moc děkujeme! Jsme rády, že jsme dostaly od porotců zpětnou vazbu a určitě NEZKLAMEME!

DSC_4528BC

Vzkaz pro fanoušky:
Přijďte se na naše vystoupení kouknout a podpořit nás! Všimly jsme si, že předchozí skupiny vás vyzvaly, abyste je podpořili barevným oblečením. Tak jestli nás chcete podpořit, pro změnu přijďte třeba NAZÍ :DD.
PS: To s tou ‘‘NAHOTOU‘‘ byl jen vtip, přijďte v tom, v čem se budete cítit nejpohodlněji. Jinak by jste nás asi vyvedli z míry! 😀 Dobrá nálada a pevné hlasivky… To je vše, co budete pro naši podporu potřebovat! 

3 komentáře: „Představení skupiny: Delicious

  1. Sakra…a já si říkala, že budu muset jít asi nahá, protože jinak by to vypadalo, že jsem největší fanynka naprosto všech, jak jsou ty barvy už všechny rozebrané xDD
    Každopádně, vypadáte děsně sympaticky, budu držet palce^^

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s