Představení skupiny: Chaotic

klavírChaotic

Členové:
Lucie Bartošová/Seps (21) – Leader, zpěv
Valerie Šáchová/Well (16) – Zpěv, choreografie
Barbora Vyhlídalová/Boomie (16) – Hlavní zpěvačka, tanec
Monika Koubková/GMIN (16) – Hlavní tanečnice, choreografie, rap
Gréta Richterová/Yoony (15) – Hlavní zpěvačka, maknae

O skupině:
Zdravíme všechny K-popery. Jsme pětičlenná dívčí skupina Chaotic. Daly jsme se dohromady někdy na začátku března tohoto roku. Takovým počátečním lepidlem byla GMIN, která dostala nápad se skupinou a oslovovala přátele ze stejného města a jeho okolí. Už na první zkoušce nám bylo jasné, že to byl skvělý nápad a že se spolu rozhodně nebudeme nudit.

Dlouho jsme přemýšlely nad názvem skupiny a dospěly k názoru, že nejvíc nás charakterizuje chaos. Tak totiž vypadalo těch pár zkoušek, které jsme měly. Sršící a někdy těžko usměrnitelná energie v podobě Boomie v kombinaci s temperamentem Yoony a potrhlostí GMIN spolu vytvořily jakousi nekontrolovatelnou střelu, kterou se naopak Seps a Well snaží usměrnit. Co z toho může vzejít? Prostě chaos. Ale i když můžou být naše zkoušky někdy dost chaotické, vždycky se nějak dohodneme a dokážeme dřít za dobrý výsledek. Pohání nás totiž vášeň k hudbě, která nás stmeluje dohromady. Dokážeme si spolu desítky minut prozpěvovat u klavíru, bubnu nebo jen tak uprostřed parku anebo tancovat na naše oblíbené K-popové písničky.

Předkolo pro nás bylo úžasnou zkušeností. Jednak jsme si vyzkoušely, jaké to je vystupovat jako skupina před odbornou porotou a seznámily jsme se i se spoustou skvělých lidí. Čekání na výsledky byla jedna z nejnapínavějších věcí. Když jsme se pak ale dozvěděly, že jsme postoupily, nervozitu vystřídalo obrovské nadšení a chuť jít dál a bojovat. Jsme rády, že nám byla dána tahle skvělá příležitost a nechceme ji promarnit. I když občas děláme chyby a nejsme ostřílené umělkyně, chceme si vystoupení co nejvíce užít a předat pozitivní energii těm, kteří si nás přijdou poslechnout.

chaoticVzkaz pro fanoušky:
Výraz fanoušci je pro nás trochu zvláštní, když jsme ještě neměly možnost ukázat se veřejnosti, ale pokud se najde někdo, komu jsme se zalíbily a kdo by nás chtěl nějak podpořit, tak uvítáme jakýkoliv projev, že vás naše vystoupení baví. Pokud nám někdo zatleská, zahvízdá, zakřičí, něčím zamává, budeme jen rády (prostě buďte hluční a užijte si to s náma :D). Jestli chcete něco specifického, můžete nám mávat třeba s šátkem nebo s rozsvícenýma mobilama (zapalovače by totiž asi nebyly moc bezpečné ^^).

Odkazy:
Pokud byste se s námi chtěli spojit nebo se jen kouknout, co je nového, najdete nás na…
Facebooku
YouTube

Těšíme se na všechny, kdo se přijdou podívat, i na ostatní soutěžící. Fighting! ^^

4 komentáře: „Představení skupiny: Chaotic

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s