Ubytování po dobu Hallyu Wave Eventu

Konečně vám přinášíme bližší informace ohledně ubytování po dobu Hallyu Wave Eventu a možnost objednání.

Hallyu Wave Event začíná 10. 8. ráno a končí 11. 8., plánovanou Asianstyle party, která jistě potrvá až do pozdních, nočních (brzkých, ranních, chcete-li) hodin.
Standardní doba ubytování, kterou nabízíme, je tedy OD 9. 8. 2013 DO 12. 8. 2013 (aby jste mohli dorazit den předem a na akci se řádně připravit a zároveň aby jste nemuseli z Asianstyle párty pospíchat domů).

Informace o ubytování:
KDE?
– Jedná se o Koleje jižní město, konkrétně kolej Blanice.

ZA KOLIK?
– Jedna noc na jednu osobu vychází na 275,- Kč. Za celé tři noci by tedy ubytování vyšlo na 825,- Kč (tato cena je na tři noci na Prahu opravdu únosná. V případě, že se ubytovaných přihlásí velké množství, je možné, že se cena sníží, proto se neváhejte ubytovat!)

KAPACITA?
– rozhodně se nemusíte bát, že na někoho nevyjde. Kapacity ubytování jsou v tuto chvíli dosti obsáhlé.

JAK TO VYPADÁ?
– Jak vypadá ubytovací zařízení? Jedná se o buňky po dvou pokojích, každý z pokojů je po dvou lůžkách. V každé buňce je vlastní WC, koupelna i malá kuchyňka.

SPOJENÍ?
– Od kolejí je to jen pár stanic autobusem k metru Chodov (cca 4 minuty jízdy autobusem). Autobusy nejezdí velmi často, ale během následujících několika dní Vám zde zveřejníme plánek spojů, vhodných přímo k naší akci i zpátky.

JAK SI SJEDNAT UBYTOVÁNÍ?
ZÁVAZNÉ
rezervace ubytování zasílejte prosím na náš e-mail (czechhallyuwave@gmailcom) a to v následující formě:

PŘEDMĚT: Ubytování 2013 (PROSÍM, dodržujte tento předmět, pro snadnou orientaci v e-mailech)

Ubytované osoby: (Prosím, případné dvojice či další skupiny – dohodněte se, jak si přejete být ubytováni, kdo s kým. Následně nám pouze JEDEN ze skupiny / dvojice zašle tento e-mail a v tomto bodě uvede konečný počet osob i všechna jména osob + telefonický kontakt na alespoň jednoho z Vás, kdo bude zodpovídat za komunikaci se skupinou.)

DOBA UBYTOVÁNÍ: (Pokud bude u všech osob platit, že využijí všechny tři dny ubytování, stačí v tomto bodě uvést pouze informaci STANDARD. Jakmile si přejete ubytovat méně, než tři dny, je nutné podrobně rozepsat, který den plánujete přijet, který den plánujete odjet. Prosím, tvořte skupiny ubytovaných vždy tak, aby příjezd i odjezd měli společný – nezasílejte objednávku např. pro šest osob, kdy tři budou ubytováni po celé tři noci, dva pouze dvě noci, jeden pouze jednu noc)

JSEM INFORMOVÁN O NUTNOSTI ZÁLOHY 50%: ANO (Tímto bodem potvrzujete, že počítáte s uhrazením alespoň 50% zálohy na ubytování PŘEDEM. Je možné rovnou uhradit celou částku pro ubytování, 50% záloha je však minimum. Informace o tom, kdy a kam peníze zaslat, dostanete v odpovědi na sjednací e-mail)

Po přijetí Vašeho e-mailu si Vaši objednávku zaznamenáme a o dalším průběhu Vás budeme již jednotlivě (po skupinách) informovat. Prosím, berte na vědomí, že:

1. E-maily pro sjednání ubytování je nutné zasílat NEJPOZDĚJI DO 25. 7. 2013 – později už bude objednávka ubytování uzavřena.

2. Odpovědi na e-maily se mohou zdržet, maximální doba bez odpovědi z naší strany by však neměla přesáhnout tři dny. Pokud se tak stane, ujistěte se prosím u některého z organizátorů, zda e-mail dorazil.

Případné nejasnosti a dotazy prosím směřujte na e-mail. Vzhledem k velkému množství jednání a přijatých e-mailů se za případné prodlevy v odpovědích omlouváme.

6 komentářů: „Ubytování po dobu Hallyu Wave Eventu

 1. tak tohle je teda ale velkej fail!! co já vim tak na ten sraz pojedou lidi kteří jsou ještě pořád ve škole a nepracujou takže dávat takový prachy za hotel který je tak šíleně daleko a s blbým spojením jo?

  1. Tak když jsi tak hrozně šikovná,najdi si sama lepší ubytování a pak ho CZHW doporuč.Holky se pro nás snaží udělat první poslední a tohle není zrovna moc hezká odměna. Taky se na nás mohly vykašlat,ať si přespání zařídíme sami.To,že se s tím sháněly a domlouvaly ceny co nejnižší,je jen jejich dobrá vůle.
   A pokud víš o lepším a levnějším ubytování,nechápu,proč to sem nemužeš slušně napsat,namísto Tvojí nepochopitelné reakce.

  2. Zlato, skúsila si nájsť v Prahe lacnejšie ubytko? Ja áno, to najlacnejšie čo som našla bolo nejakých 20€, takže za toto som fakt vďačná. Iste, všetci by sme boli radi ak by tam bola nejaká lacnejšia alternatíva, ale čo sa dá robiť, buď si nájdi niekoho v Prahe kto ťa u seba nechá prespať, alebo spi v parku na lavičke… možností je dosť

 2. Ahoj, pokud by někdo z vás chtěl, tak na Volze mají studentský pokoj za 200 kč, je blízko tohohle, je to tam dost slušný. Takže by vás to vyšlo na 600 místo 825 ^^ Navíc hned před hotelem je autobusová zastávka, tady je číslo: 220 447 126 Asi tam ale není taková velká kapacita volného místa, tak si tam zkuste zavolat 🙂

 3. For Nataša a Mimoň: Díky lidičky.Přesně takovýhle dobrý přístup jsem očekávala a jsem ráda,že jste mě nezklamaly. :3 Opravdu si vašeho klidného a milého přístupu vážím. ^^
  Kamsahamnida!^^

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s