Představení skupiny: Wild Energy

we1

Wild Energy

Členové:
Dagmar Gašparová/DaeHee – No face leader, rap, lead dance
Timea Lokšová/HanByeol – Childish leader, vocal, main dance
Dominika Kertészová/MengXiang – Cute „boy“, lead vocal, stylist, tomboy
Antónia Sabová/NiuNai – The Shady one~, dance
Patrícia Placková/Eun Hee – Cutie of the group, dancem aegyeo
Karin Uváčková/Seishin – White maknae, Visual, dance
Miroslava  Mikulová/Jay J – Sassy mouth, Main rap, dance
Ivana Zemanovičová/Kurai – Black maknae, dance
Kristína Suchá/Piao – Handsome oppa, Visual, dance, stylist, tomboy
Veronika Havlíčková/SuSu – The Czech „piece“, Main vocal, dance
Martina Banášová/Mai- Sunshine,lead vocal, dance
Věk: 15 – 27

O skupině:
Skupina začala inšpiráciou založiť tým ako EXO, bol to náhly moment pri zhode názorov a motivácii stretnúť EXO naživo, čo je zároveň aj hlavným cieľom skupiny. Spočiatku sme hľadali len členov pre EXO-K, avšak mali sme problém nájsť 6 členov.

Za krátku dobu sme stihli vymeniť 3 členov no neskôr sa jedna z týchto členiek opäť vrátila.
Prvotne tu bol aj nápad pre skupinu s plným počtom, čiže 12, lenže keď sme zistili, že máme problém nájsť len 6 členov tejto myšlienky sme sa vzdali.
Po hľadaní členov pre 6 člennú skupinu sme zrazu zistili že už nás je viac ako 6 a tak sme začali realizovať plán s 12 členmi. K dnešnému číslu jedenásť sme sa dopracovali v apríli 2013 a aj to po odchode a výmene 4 členov zo skupiny.

Názov Wild Energy vznikol už v júly 2012, keď nás ako členov bolo len 6. Neskôr sa však o tom prestalo rozprávať a od tohto názvu sme odstúpili. Akonáhle nás začalo v Novembri pribúdať sme sa k tomuto názvu vrátili a pôsobíme tak i dodnes a veríme, že i dlho ešte budeme. Wild Energy a skratka W.E predstavuje svetové strany a naše povahy keď sme spolu. Členovia skupiny pochádzajú z každého kúta krajiny, ba dokonca až z iného štátu. Preto písmenko W znázorňuje západ a písmenko E východ. Ako na kompase, ktorý je našim logom, ktoré budete mať možnosť uvidieť na Hallyu, stačí si poriadne všimnúť kostými ; )

we2

Do Brna sme sa veľmi tešili. Nevedeli sme, čo máme čakať a boli sme trochu nervózne ako to celé dopadne keďže iba 6 zastupovali celú skupinu a tanec sme si cvičili len pár krát, nerátajúc to, že nám vokalistky ochoreli. Avšak snažili sme sa veriť si. Snažili sme sa ostatných podporovať a vďaka tomu sme spoznali aj niektoré z ostatných týmov. Najviac sa tešíme, že sme sa zblížili s Chaotic, ktoré touto cestou pozdravujeme a držíme im palce. Chaotic Energy fighting!

we3

Naše reakcie na postup?…nedajú sa ani opísať preto poskytujeme foto  s cenzúrou  😀

dfj

Výber našich piesní do finále bude do poslednej minúty utajený. Chceme ľudí prekvapiť o koľko sme sa od našich začiatkov zlepšili. Trénovať budeme kedy sa len bude dať, dáme do toho nie 100 ale 1000000%!!! Ide nám hlavne o to urobiť dobrú atmosféru, aby sa publikum na tých pár minút čo budeme vystupovať zabavilo, avšak veľmi by sme si priali i vyhrať a splniť náš sen so stretnutí s EXO a poďakovať sa im, že vďaka nim sme vznikli a oni sú našim poháňačom bojovať so všetkými prekážkami a ísť ďalej.

Vzkaz pro fanoušky

Odkazy: 
Facebook
Ask.fm

Youtube

1 komentář: „Představení skupiny: Wild Energy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s