Představení skupiny: Good Question

GQGood Question

Členové:
Pham Thi Lan Anh/Jaynee (18) – Leader, rapper, choreographer, dancer
Nguyen Thuy Duong/Danuš (17) – Main singer, dancer
Lucie Korubová/Lůc (19) – Dancer, ideas
Jiřina Vovsová/Jíč (17) – Dancer, ideas
Dana Čurgaliová/Dáda (13) – Singer, dancer

O skupině:
Lidé jsou různí. Každý z nás má jiný pohled na svět.
Někteří lidé si myslí, že tanec a zpěv jsou věci, které jsou nepotřebné k životu a jsou tzv. k neuživení. Bude to asi tím, že spousta lidí myslí jen na peníze a na sebe, ale mají tito lidé pravdu? Kde by se bez tance a zpěvu vzal na zemi smích, radost, zábava nebo dokonce láska? Myslíme si, že soutěž K-POP Contest, který je právě o tanci a zpěvu, je hlavní příčinou všech těch pozitivních věcí, jako je zábava, radost, atd. K-POP v našem případě neudělal radost jen 5-ti rumburským děvčatům, ale splnil sen 5-ti dobrým kamarádkám, které žijí pro tanec.

Jak to všechno s námi začalo? Naše kamarádství už je dlouholeté, jenže s tancem a se samotným nácvikem (jako celá skupina) na  K-POP Contest je krátkodobé, i když jde o soutěž, o které  sníme už několik let, ale naše malé sebevědomí nás donutilo doopravdy jenom snít.

Bohužel, ne všichni členové z naší skupiny pocházejí z rodiny. Sestry, Lucka s Jířou, bydlí nedaleko Rumburka v dětském domově a dojíždí na Gymnázium za námi do školy. Tyhle dvě holky nám něčím hodně pomohly!

Čím? Jejich dětský domov pořádal soutěž, jež  byla letos na jaře. Byla to malá soutěž mezi dětskými domovy, v pravidlech se psalo, že vystupovat mohou i cizí děti společně s dětmi, žijícími v dětském domově.
Na tuto soutěž jsme se přihlásily, nebudete věřit, ale my jsme tuto malou soutěž vyhrály. To je to, v čem nám holky pomohly. A co nám dodaly? Dodaly nám odvahu se přihlásit na naší vysněnou soutěž K-POP Contest.

IMG_0903Jaké jsme měly pocity z postupu? K-POP Contest pro nás hodně znamená, proto jsme byly štěstím bez sebe. Budeme se i nadále snažit, abychom předvedly takový výkon, který by stačil na vítězství.

Vzkaz pro fanoušky:
A naši fanoušci?
Ať jste fanoušci takoví nebo makoví, vždy oceníme vaší podporu. (:
CHCEME PO VÁS JEN JEDINÉ… VELKÝ POTLESK NA ZÁVĚR!!! ♥¨^.^¨♥

1 komentář: „Představení skupiny: Good Question

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s