Hallyu Flashmob 2014

Jak většina místních fanoušků K-POPové scény ví, v minulých třech letech jsme se snažili upoutat pozornost našich médií a případně dalších potenciálních fanoušků, prostřednictvím flashmobu.
Abychom této tančení nárazové akci letos zajistili dostatečný počet aktérů, tím pádem úspěch, rozhodli jsme se flashmob letos pojmout jako velkolepý projekt, do kterého zapojujeme nejen nás, umístěné interprety z K-POP Contestu 2013, ale také vás a ty, kteří K-POP prozatím neznají a najdou si k němu cestu teprve prostřednictvím tohoto projektu. A jak?

contest01

Na konci loňského roku jste si odhlasovali flashmob, navržený jedním z vás. A když už máme flashmob, stačí se teď už jen zvednout a podpořit nás v celorepublikové propagaci toho, co máme rádi.

Aby se nám to podařilo a naše synchronizace byla na úrovni (hlavně abychom se nepomlátili 😉 ), rozhodli jsme se v letošním roce vytvořit taneční tutoriály, do nichž se zapojí umístění z K-POP Contestu 2013 a další neméně důležitou pomocnou silou nám bude Tereza Semrádová, majitelka tanečního studia Fascinace (můžete ji znát z poroty loňského Contestu).

V průběhu následujících několika měsíců budeme postupně vydávat jednotlivé díly tanečního tutoriálu, kde vás kroky bude učit právě zmíněná lektorka Tereza, společně s vybranými umístěnými tanečníky z K-POP Contestu.

Co se bude se současným flashmobem dít? Video bude zrcadlově přetočeno a Tereza nejen, že nás s tanečníky z umístěných skupin naučí jednotlivé části flashmobu krok po kroku, ale také díky tutoriálům budeme přesně vědět, jakými kroky se máme řídit (nemusíte si vybírat mezi více členy skupiny) a také nám vymyslí jednoduché přechody mezi jednotlivými interprety a jejich choreografiemi.

Zároveň byla vytvořena událost na facebooku, která slouží jako jistá „spojka“ mezi všemi, kteří si chtějí flashmob zkoušet ve skupinkách a hledají někoho, ke komu by se v okolí mohli přidat. Ve skupině bude vždy také zveřejněný jednotlivý díl tutoriálu (na prvním momentálně pracujeme a pokusíme se jej dokončit během několika málo týdnů). Mezi každými díly bude vždy dostatečná pauza na to, abyste se mohli soustředit na konkrétní část a vše se stihli správně naučit.

Věříme, že díky tutoriálům budeme mít všichni dost odvahy se letos na Václavském náměstí zapojit. A pamatujte, i když se nenaučíte flashmob celý, každá minuta se počítá a vždy se můžete přidat nebo odejít.

Nelenošme na sedáncích a pojďme do toho letos všichni naplno, abychom veřejnosti ukázali, zač je toho K-POP!

2 komentáře: „Hallyu Flashmob 2014

  1. Co ty tutorialy? Možná jsem je někde přehlédla, ale ať koukám jak koukám, nikde nic :-! Ráda bych se zapojila, ale nejsem zrovna taneční talent a bez tutorialů to asi moc nedám:D

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s