Spouštíme předběžné přihlášky do K-POP Contestu 2014!

Nový rok je sice teprve v prvním měsíci, ale už teď vidíme, jak čas letí a v podstatě se dá říct, že i náš letní Contest je téměř za dveřmi. A abychom mohli rozjet Contest, je zapotřebí zjistit od vás pár informací. V první řadě se tedy dnes bude jednat o plánování předkol. Předkola budou naplánována pravděpodobně dvě (při účasti podobné jako loni) až tři (při vyšší účasti).
Ta správná místa pro pořádání předkol se nám však nepodaří najít, dokud nebudeme vědět, jakým městům byste dali přednost a kolik vás – soutěžících, bude.

Stejně jako loni tedy dnešním dem otevíráme možnost předběžných přihlášek. Tyto přihlášky nejsou závazné, nicméně jsou pro nás velmi důležité, a tak vás prosíme, pokud máte v plánu přihlásit se do letošního Contestu, obětujte minutu svého času na vyplnění této předběžné přihlášky. Podle informací, které potom z přihlášek nasbíráme, se budeme dále zařizovat a finálně se rozhodneme, kolik předkol bude a na jakém místě.

Pokud máte skupinu, domluvte se a napište nám pouze jeden e-mail za celou skupinu.
Jak má tedy přihláška vypadat?
Na naši e-mailovou adresu (CzechHallyuWave@gmail.com) nám zašlete následující informace:

Jednotlivec:
Předmět: Předběžná přihláška
Jméno:
Prioritní město pro předkolo:
Alternativní město pro předkolo:

Skupina:
Předmět: Předběžná přihláška
Název skupiny:
Počet členů:
Prioritní město pro předkolo:
Alternativní město pro předkolo:

Co jednotlivé věci znamenají? Předmět „Předběžná přihláška“ uveďte do předmětu e-mailu. Ulehčíte nám tak orientaci v přijatých přihláškách. Jméno je jasné. Je na vás, zda napíšete své stage jméno nebo pravé jméno. Nejedná se o finální přihlášku, pouze o orientační údaj, který nikde nebude zveřejněný. Totéž platí pro název skupiny. Pokud si nejste jistí, jak se vaše skupina bude jmenovat, můžete napsat jakýkoliv pracovní název.
Počet členů u skupin bychom rádi věděli alespoň orientačně a to proto, že potřebujeme zajistit , aby se všichni účastníci předkol vešli do případné „čekací místnosti“. Napište nám prosím počet členů, jaký byste rádi, aby vaše skupina měla, i v případě, že některé členy stále sháníte.
Prioritní a alternativní město pro předkolo:
Možná města pro pořádání předkol vypisuji zde:

Praha
Brno
Ostrava
Olomouc
Hradec Králové
České Budějovice

Předkola ale nebudou ve všech těchto městech! Abychom co nejlépe vybrali dvě až tři místa, potřebujeme od vás tedy vědět, jaké město z těchto šesti by pro vás bylo nejpřijatelnější a jaké by bylo na druhém místě.

Prosím, vždy vyplňte obě města! Jedině tak se nám podaří zajistit ty nejvhodnější místa.

Do kdy předběžné přihlášky posílat? Od dnešního dne máte přesně dva týdny, to znamená, že se předběžné přihlášky mohou posílat do třetího února 2014. Čím dříve ale přihlášky zašlete, tím dříve uvidíme, o jaká místa je přednostní zájem, tím dříve budeme moci začít jednat a tím dříve bude možné vyhlásit oficiální předkola letošního Contestu.
Nečekejte na potvrzení předběžné přihlášky. Data si zaznamenáme bez odpovědi. Jakmile se spustí příjem oficiálních přihlášek, budete poté na základě předběžné přihlášky informování na e-mail, ze kterého jste předběžnou přihlášku posílali.

FAQ:
Kdy předkola budou? Jaké budou prostory? Podmínky? Velikosti taneční plochy? Mikrofony?
Tyto informace nám samozřejmě nejsou přesně známy. Až v momentě, kdy budou vybraná města, bude možné oslovit ty nejvhodnější prostory a jejich volným datům se přizpůsobit. Stejně jako loni bychom však předkola rádi uspořádali v dubnu až v květnu a samozřejmě platí, že uděláme maximum pro to, aby byly podmínky ideální (velikost taneční plochy apod.) a ve všech městech stejné nebo alespoň velmi podobné.

Nestyďte se a neváhejte předběžnou přihlášku poslat. Zatím jde stále o orientační údaj a ničemu se jejím posláním nevážete. Přesto bychom ale rádi požádali, abyste neposílali přihlášky jen tak pro legraci. Čím pravděpodobnější informace v předběžných přihláškách budou, tím příjemnější pro nás pro všechny bude celý průběh předkol.

Děkujeme za váš zájem o účast na K-POP Contestu 2014!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s