Finalisté K-POP Contestu 2014

Jak již jistě většina z vás ví, je to zhruba měsíc, co porota na předkolech v Praze a v Brně vybrala finalisty pro letošní ročník K-POP Contestu. A že rozhodně bylo z čeho vybírat!
Contest se nám neúprosně blíží a v průběhu celého července nás čeká představování jednotlivých finalistů. A na koho se můžete těšit, to se dozvíte právě v tomto článku.

Jak jsme již avizovaly předem, postoupilo 16 finalistů. Přesto však došlo k menším změnám. Původně mělo postoupit 8 nejlepších interpretů pro kategorii „Performance“ a 8 nejlepších zpěváků právě do pěvecké kategorie. Nicméně účast do performance byla letos procentuálně rozhodně výrazně vyšší a když porota rozhodovala, kdo má postoupit, společně jsme pozměnili počet postupujících. Do finále tedy postoupilo 10 skupin (a pozor, dokonce je mezi nimi i jednotlivec) do kategorie performance a 6 zpěváků.

Kdo je mezi nimi se můžete podívat zde:

Performance Zpěv
Effe(x)tion Viktorie Duková
VIRDO Tokki
G.I.A. Sunhye
YOUNIQ6 R.G. H.I.V.
Boom C.O Iris
U.F.O  WANJEON DAEBAK
Elleanor
AK
F.E
C!Diamonds
(Pozn.: Pořadí není finální.)

Našli jste mezi finalisty známá jména? A jste zvědaví na ty, které jste prozatím nepoznali? Za všechny, kteří byli výběru přítomni, rozhodně můžeme říci, že je na co se těšit!

A kdo letošní finalisty vybíral?
Obou předkol se osobně zúčastnili dva ze tři porotců.
Michal Škrabák, kterého si můžete pamatovat z porotcovského křesla již v loňském ročníku, frontman skupiny River Jordan, zpěvák a kytarista.
Klára Šebeňová, v porotě zastupuje agenturu Jaro Management, kde řídí divizi Kompars, divizi Celebrity a divizi Nové tváře. Talentovaným finalistům pak může nabídnout další spolupráci s agenturou.

A posledním představeným členem poroty předkol je Lee Jae Hyun, který se nemohl na předkola dostavit osobně, ale poctivě si všechna videa finalistů, ve společnosti obou výše uvedených porotců, prohlédl a nakonec jednohlasně o každém finalistovi rozhodli společně. Lee Jae Hyun je již pět let instruktorem tance (i zpěvu). Zúčastnil se více než 30ti soutěží v tanci či zpěvu nejen v Koreji, ale i ve světě a vždy se umístil do třetího místa.

Všichni tři členové poroty budou také mezi hlavní porotou na srpnovém finále.

A na závěr menší nahlédnutí na předkola. Kvůli špatným světelným podmínkám bohužel do sestřihu nebyli uvedeni někteří soutěžící z brněnského předkola. Rozhodně se ale nemusíte bát, že přijdete o pohled na některého z finalistů. Během příštího měsíce se vám každý z finalistů na stránkách Czech Hallyu Wave představí a zahrne ke svému představení také video, podle kterého si budete moci lépe vybrat své favority.

Velké díky za podporu akce patří Velvyslanectví Korejské Republiky v Praze

 

1 komentář: „Finalisté K-POP Contestu 2014

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s