Představení skupiny: U.F.O

UFO1

U.F.O

Členové:

Lucie Šteflová/Lusiell (18 let) – Leader, dancer
Lucie Kováčová/Lucy (18 let) – The oldest of the group, dancer
Veronika Poulová/Wee (17 let) – Stylist, vocal
Veronika Skýbová/Veru (17 let) – Vocal, Dancer
Nguyen Thi Thu Hien/Michi (15 let) – Main vocal, Maknae
Nikol Brožíčková (18 let) – Coach, main dancer

O skupině:
Naše skupina U.F.O byla založena 11.9. 2013 v 5 členném uskupení. Původně byl plán skupiny pouze vytvářet videa, u kterých by si skupina mohla užít plno zábavy. V tomto seskupení jsme vybraly i náš momentální název U.F.O, který se nám jevil pro okolí jako snadno zapamatovatelný a zároveň vyjadřoval naše složení. Neboť každá z nás je povahově jiná a svým způsobem jedinečná. Bohužel jak už to v těchto skupinách bývá i zde odcházeli a přicházeli noví členové. Seskupení, ve kterém jsme se nakonec společně účastnily letošního předkola vznikl až v lednu 2014, kdy jsme nabraly dvě nové členky (Nikol a Michi).

UFO2

Nedávaly jsme si moc velké naděje kvůli krátkému času, který jsme měly na trénování a dalším komplikacím, ale i tak jsme se to rozhodly zkusit. Přeci jen to byla možnost získat nové zkušenosti a nápady na vylepšení našich výkonů.

O to víc nás překvapilo, když dorazil email, který hlásil náš postup. Bylo to něco, co nás motivovalo více trénovat a dát do všeho více píle. Nicméně se naskytly další problémy, které nešly ignorovat a to, že naše hlavní zpěvačka (Michi) musela z rodinných důvodů odletět z ČR a nemohla se tedy účastnit hlavního kola. Už dříve jsme přemýšleli o nabrání nového člena, tímto se to tedy jen urychlilo a nová členka (Veru) se k nám přidala dříve. I když se Michi nemůže účastnit hlavního kola po jejím návratu se k nám opět přidá a bude s námi pokračovat v 6-členné skupině i s novou členkou.

Hlavní motivací pro nás jsou naši přátelé a lidi, co nás podporují. Doufáme, že je tedy nezklameme a i přes naše momentální potíže do toho jistě dáme naše maximum. Pro některé z nás to bude jejich první vystoupení, a proto bychom vás už předem chtěli požádat o jisté pochopení pro naši nervozitu. Doufáme, že si naše vystoupení užijí jak lidé v publiku, tak i porotci.

Videoukázka:

Vzkaz pro fanoušky:
Dobrý den drazí pozemšťané, pokud se ve vaší lidské sektě skrývá nějaký pokorný fan, který se zatím schovával v průsvitném tajemnu, prosíme tě o úkaz našeho uctívání v podobě jistého zamávaní na naši rozloučenou až půjdeme z pódia zpět na naši kosmickou loď.
S láskou, vaše U.F.O~

Odkazy:
Youtube

 

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s