Představení skupiny: WANJEON DAEBAK

WANJEON DAEBAK-1WANJEON DAEBAK

Členové:
Sandrine Amadou Titi – Leader, high notes a hluboký hlas, hlavní zpěvák, rap
Jeannette Amadou Titi/Jacqueline – Zpěv, rap, nejstarší, swag
Hong Anh Duong – Maknae, zpěv, jemné tony

Ve věku od 18 do 22 let

Kategorie: Zpěv

O skupině:
Jako skupina jsme začaly působit asi měsíc před předkoly. Už jsme to sice plánovaly mnohem déle, ale uskutečnily jsme to až těsně před Contestem, což vůbec nevadí, protože spolu jako sestry a kamarádky trávíme dost času. Tak, jak nelze pojmenovat podstatu Tao, tak i naši skupinu je těžké přímo definovat, neboť jsme každá unikátní a dokonce nás ani všechny nespojuje stejná vášeň pro K-Pop. Nadšení pro zpěv a vystupování  ale sdílíme všechny stejně. A taky pro korejštinu. Takže nepřipadal v úvahu jiný název než ten, co vystihuje naši skupinu – Wanjeon daebak! Daebak znamená všechno skvělé a je to velice užívaný výraz. Spolu s wanjeon je to PROSTĚ PERFEKTNÍ!

WANJEON DAEBAK-2

A to my docela jsme, ehm. Nebo se na tom alespoň hodně pracuje. Předkolo bylo ještě zahřívací, malá nervozita a nesladěnost sehrály roli. Postup nás dost namotivoval a utvrdil v tom jak je teamwork důležitý. Také je užitečný leadership šéfa Sandrine, která má, jako zpěvačka v kapele, s profesionálním zpěvem a pódiem hodně zkušeností. Ta také vymyslela motivační večeři v krásné čínské restauraci, kterou jsme plánovaly oslavit postup, ale nakonec jsme si to v zápalu práce zatím odřekly.

Takže ať už to dál dopadne jakkoli, uděláme pro to co nejvíc a chceme se u toho bavit. Věříme v sílu pozitivní myšlenky a my už se vidíme v Soulu! Doufáme, že videoukázka vás utvrdí v tom, že nás tam chcete vidět taky.

Videoukázka:

Vzkaz pro fanoušky:
Wanjeon daebak fighting!!! Kamsahamnida!

1 komentář: „Představení skupiny: WANJEON DAEBAK

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s