Představení skupiny: C!Diamonds

DSC_0539_3

C!Diamonds

Členové:
Marcela Michalčíková/Eunmin – Leader, main dancer
Petra Tydlitátová/Goofy – Main singer
Petra Doupovcová/Naomi – Visual, main singer
Lucie Volfová/Lucy – Main dancer
Hana Hrabcová/Saki – maknae, singer
(Ve věkovém rozmezí 18-22 let)

Kategorie: Performance

O skupině:
Tahle skupina veselých holek, které milují tanec, hudbu, asijskou kulturu, zábavu a dooorty, vznikla před 2 lety, ovšem Saki s Naomi se k nám přidali teprve před rokem. Začalo to na jedné střední škole v Českém Těšíně… Spousta náhod svedla jediné K-POP fans a milovníky tance do jedné skupiny. Každá z nás se skrývala v jiném oboru a šance, že se někdy setkáme, byla minimální. Proto, když jsme se poznali, byly jsme si jedna druhé vzácné jako diamanty a proto název C!DIAMONDS.

10569612_439488779525424_1187843908_o

Na samotné předkolo jsme se připravovaly dva měsíce, protože předtím jsme měly několik vystoupení s naším kroužkem. Nacvičovaly jsme jedenkrát týdně několik hodin. Když jsme se i přes potíže s dopravou a orientací (v tom opravdu zrovna nevynikáme :D) dostaly na samotné předkolo, tak nervozita stoupala. Po vystoupení jsme na sebe byly pyšné, že ani jedna z nás nespadla na porotce, nijak se nezranila, ani stresem neomdlela přímo na jevišti.

Když jsme se dozvěděly, že postupujeme, byly jsme neskutečně šťastné. Některé z nás dokonce štěstím i brečely. I přes všechny problémy, včetně zdravotních, jsme se dostaly až sem a proto si toho ještě více vážíme.

Jelikož je možné, že právě finálové kolo bude naším posledním společným vystoupením společně s leaderem, který se stěhuje do Prahy, chceme si ho hlavně pořádně užít, ať už dopadne jakkoliv. Už teď na sobě tvrdě dřeme, abychom ze sebe vydaly to nejlepší.

Videoukázka:

http://dai.ly/x2307g9

Vzkaz pro fanoušky:
A teď už hlavní část, pro vás, kdo toto čtete: Pokud by někdo z vás mohl být naším potencionálním fanouškem (jestli vůbec někdo takový je :D), přijďte nás podpořit a pokud nás uvidíte, tak za námi klidně přijďte, rádi se seznamujeme s novými lidmi a bylo by fajn poznat někoho dalšího, komu se líbí ta samá kultura, muzika, jídlo, atd. 🙂 K podpoření našeho vystoupení určitě nepotřebujete nic speciálního, stačí dvě ruce, kterýma budete tleskat a připravený hlas na nějaké to řvaní, v případě, že se vám naše vystoupení bude líbit. 🙂

Odkazy:
Pokud někdo z vás chce sledovat různé informace o přípravách na finálové kolo nebo se kouknout na naše natočená videa, máte možnost na našich facebookových stránkách:
Facebook
Nebo, pokud vás zajímají pouze naše videa, můžete se na ně kouknout na našem youtube chanellu:
Youtube
NEBO, pokud máte na nás nějaké otázky, můžete se kohokoliv z nás zeptat na cokoliv na našem asku:
Ask.fm

 

 

2 komentáře: „Představení skupiny: C!Diamonds

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s