Na co se můžete těšit na Hallyu Wave Weekendu 2014?

Víkend už je za dveřmi a před námi je již tradiční Hallyu Wave Weekend – víkend plný Koreje a zábavy!

A na co se můžete v jednotlivých dnech těšit?
Sobota se stane, jako již každým rokem, dnem plným informací, převážně o K-POPu.
Print
Hallyu Wave Event 2014 pro vás ale kromě tříd s programem (na který se podíváme za chvíli), rozproudí například vírem tance! Téměř po celou dobu eventu bude možné v tělocvičně trénovat Hallyu Flashmob 2014 a nebo se dostavit na workshop skupiny SIX OF A KIND, která zvítězila v loňském ročníku K-POP Contestu.

A jaký bude program tříd, na jehož naplnění se podílí mnozí z vás?Print


Můžete se těšit na mnoho zajímavých přednášek o K-POP interpretech, ale mimo to se ve třídě A dozvíte také něco o korejských seriálech, ve třídě B pak můžete být svědky skandálů vašich oblíbenců, ve třídě C se dozvíte jistě mnoho přínosného o korejské módě, ve třídě D se pak můžete jít podívat na K-POP Youtubery a ve třídě E na vás budete čekat Jazykový workshop Korejštiny pod taktovkou lektorky Štěpánky Horákové (Workshop je omezen kapacitou aktivních uchazečů – max. 20, přihlásit se budete moci na místě, kdykoliv před workshopem, v třídě E. Ti, kteří se nestihnou přihlásit však nemusejí zoufat. Workshopu můžete přihlížet jako pasivní diváci). A pokud po workshopu ve třídě E zůstanete, můžete se zúčastnit diskuze o přijetí Hallyu v české republice, takže pokud se chcete se svými názory a zkušenostmi podílet na výzkumu Hallyu v České republice, nezapomeňte se tuto interaktivní diskuzi dostavit, diskutovat o rozdílech v šíření Hallyu v Asii a Evropě, v preferencích a reakcích asijského a evropského fanouška, o produkční strategii uplatněné v Evropě a přijímání korejského popu a korejských dramat v Česku.

A když budete z přijímání informací a tancování postrádat energii, budete mít možnost zakoupit si na místě i drobné občerstvení, jako jsou toasty (šunka, sýr či pouze sýr), něco sladkého na zakousnutí a další dobroty a z nápojů se můžete těšit například na točenou malinovku!

Celý sobotní program bude zahájen v 9:45 a ukončen okolo půl šesté.

Následuje program nedělní, který jako vždy začne již tanečním flashmobem. Flashmob byl letos vytvořen i odhlasován právě většinou, takže doufáme, že jste se pilně učili. Co se však týče času a místa flashmobu, letos bude změna! Flashmob proběhne již v 10:00 hodin v Riegrových sadech (nevelký park poblíž Národního domu na Vinohradech.
Máme na vás ohledně flashmobu však prosbu… Pojďme jej letos opravdu udělat jako flashmob! Netvořte skupinky, nesházejte se na jednom místě, nečekejte na to, až vše vypukne a nedělejte kolem tanečníků kroužek. Procházejte se, podívejte se klidně i trochu z dálky a pokud se chcete připojit, nemusíte přiskočit z kruhu diváků, můžete kousek přiběhnout, můžete sedět opodál a najednou se zvednout, můžete procházet kolem a přidat se k tanci… Možností je spousta, využijte jich!

Po flashmobu pak doporučujeme projít si krásy staré matičky Prahy, ovšem nechoďte moc daleko! Mezi dvanáctou a půl jednou se totiž otevřou prostory Národního domu na Vinohradech, kde se odehraje letošní K-POP Contest.

kpc

Hned při vstupu budete mít jistě radost, že jste přišli, protože obdržíte drobný dáreček od jednoho z našich partnerů – korejské kosmetiky MISSHA. Během K-POP Contestu, který bude zahájen přesně v jednu hodinu, se mimo vystoupení všech talentovaných finalistů můžete těšit také na vystoupení vítězů či umístěných z ročníků loňských a nejen jich! Celou akcí vás již tradičně provede skvělý moderátor Ivo Neuwirth. Vystoupení zhodnotí odborná porota, se kterou se můžete seznámit v představení na našich stránkách, ale také VY! Po celý den totiž budete mít možnost hlasovat pro největší sympaťáky letošního Contestu. Hlasovací lístek dostanete hned u vchodu a jakmile budete mít jasno, svůj hlas odevzdáte do označené hlasovací urny a letos tak již podruhé vyhlásíme cenu sympatie.

Stejně jako v prvním dne vás rozhodně také nenecháme o hladu a v případě, že vám při napjatém čekání na vítěze letošního Contestu vyhládne, budete mít možnost zakoupit si připravená asijská menu či waffle, je-li libo sladké. Z nápojů nabídneme opět například malinovku, ale také pivo a další.

Celý program bude zakončen okolo půl šesté večerní.

A co dál? Po skončení akce určitě nepospíchejte domů, protože stejně, jako v loňském roce, bude v návaznosti na K-POP Contest a jako skvělé zakončení víkendu, párty, pořádaná našim mediálním partnerem AsianStyle!

Více informací o párty naleznete ZDE

 

Těšíte se na víkend stejně tak, jako my?

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s