Pravidla pro K-POP Contest 2015

Pravidla pro K-POP Contest 2015

 •  Do K-POP Contestu 2015 budou odbornou porotou vybíráni finalisté ze všech řádně přihlášených soutěžících, kteří se zúčastní předem vyhlášených výběrových předkol. (Termíny předkol a pravidla zasílání přihlášek do předkol budou upřesněna v samostatném příspěvku)
 • Každý, kdo se přihlásí do K-POP Contestu 2015 musí být občanem České Republiky nebo mít přechodný či trvalý pobyt na území ČR a doložit jej průkazem totožnosti, případně dokladem o pobytu. (součástí přihlášky bude kopie, sken či fotografie dokladu, ze kterého bude jeden z těchto faktů jasně znám).
 • Soutěže se nesmí účastnit vítězové (1. místo) všech předchozích ročníků, obou kategorií, v případě vítězných skupin ani jejich členové jednotlivě.
 • Zároveň se soutěže nesmí účastnit občané korejské národnosti či dlouhodobě – tedy více než jeden rok – žijící na území Korejské republiky.
 • V K-POP Contestu 2015 se bude soutěžit ve dvou kategoriích:

1) ZPĚV (V této kategorii je hlavním kritériem hodnocení ZPĚV, vedlejším kritériem je celkové působení, aneb X-faktor. Do této kategorie se mohou přihlásit jak jednotlivci, tak skupiny. V případě skupin vystupujících v kategorii zpěv je nutné, aby zpívali všichni členové skupiny. Soutěžící v této kategorii mohou i tancovat, ovšem zpěv a tanec musí být dohromady – není možné vystoupení rozdělit na statické části se zpěvem a poté pouze taneční části, zatímco pouze statické celé vystoupení se zpěvem je povoleno)

2) PERFORMANCE (V této kategorii je hlavním kritériem TANEC, na druhém místě ZPĚV a vedlejším kritériem je celkové působení, aneb X-faktor. Do této kategorie se mohou přihlásit jak jednotlivci, tak skupiny. V případě skupin nemusí zpívat celá skupina – stačí libovolný počet zvolených členů. Není však povoleno rozdělit vystoupení čistě na statickou pěveckou část a tanec zvlášť. Délka zpěvu při Performance vystoupení musí být nejméně 30 vteřin.

Podmínky a pravidla pro přihlášení do předkol K-POP Contestu 2015:

 • Přihláška se stane platnou kladnou odpovědí ze strany CZHW a obdržením pořadového čísla soutěžícího. Bez odpovědi a pořadového čísla nejste přihlášeni. (Berte prosím na vědomí, že odpověď ze strany CZHW nebude okamžitá. Pokud však odpověď nedorazí do pěti pracovních dnů, s největší pravděpodobností e-mail nedorazil, kontaktujte tedy CZHW jinou cestou a informujte se, zda e-mail obdrželi nebo ne).
 • Již při předkolech je nutné zpívat korejsky, na písničky od K-POP interpretů.
 • Do předkol je zapotřebí připravit si minimálně tří minutové vystoupení. Může se však stát, že porotě bude stačit kratší doba. Naopak, porota může pro podporu jejich rozhodnutí požádat o zopakování nebo předvedení dalšího připraveného čísla.
 • V případě skupin je možné, aby se na předkolo dostavili její zástupci – minimálně však polovina skupiny a v případě nedostavení se kompletní sestavy je nutné zaslat video s vystoupením celé sestavy a se stejným číslem, jaké bude předváděno na předkole (více informací o zaslání videozáznamu obdržíte po zaslání přihlášky).
 • Veškeré podrobnosti o předkolech (přesné místo konání, čas, kdy se mají soutěžící dostavit a průběh celého konání výběrů v předkolech, obdrží každý přihlášený jednotlivec či zástupce (leader) skupiny včas, a to e-mailovou formou.
 • Věková účast není omezena. Na předkola není nutné povolení od rodičů (ve finále bude vyžadováno u všech mladších 18ti let).
 • Přihlášením do předkol souhlasíte s případnou přítomností fotografů, kamer a možný médií a souhlasíte, že s pořízenými fotografiemi a záznamy může sdružení CZHW dále zacházet (videozáznamy budou použity pro konečné hodnocení a výběr postupujících. Videozáznamy mohou být použity pro propagační sestřih, stejně tak je možné prezentovat fotografie. V případě přítomnosti médií může daný mediální subjekt zveřejňovat své vlastní pořízené záznamy i fotografie.
 • Na předkola můžete přijít s doprovodem, předkola však nejsou otevřena pro veřejnost. Během vystoupení může být v místnosti pouze doprovod, schválený vystupujícím účastníkem předkol.

1 komentář: „Pravidla pro K-POP Contest 2015

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s