Flashmob – hlasování!

Letos se opět forma vytváření flashmobu. S celým flashmobem nám letos již od samých začátků budou pomáhat Vráťa a Nikol, kteří pro vás v loňském roce vytvářeli tutoriály.

A jakým způsobem budou vybrané písničky do flashmobu?

Na našem facebooku se právě spustila anketa. Anketa funguje formou navrhování skladeb, které by podle vás ve flashmobu neměly chybět a následném hlasování. Návrh skladby vždy vložte do komentáře pod příslušný příspěvek. Pokud již někdo vložil písničku, kterou si přejete i vy, NEvkládejte ji znovu. Místo toho klikněte na LIKE u komentáře. Prosím, vždy si poctivě přečtěte písničky, které jsou již navrženy a dejte ji like, místo toho, aby se jedna píseň objevovala v komentářích několikrát. není důležité, aby jste ji vložili právě vy jako první. Důležité je pro skladbu hlasovat.

U návrhů písniček prosím dbejte nejen na to, aby to byla písnička, která se vám líbí, ale HLAVNĚ na to, aby písnička měla dohledatelnou a přehlednou choreografii a aby její choreografie nebyla příliš komplikovaná. Do komentáře nevkládejte pouze Interpreta a název skladby, ale také video, na kterém je choreografie znát.

Hlasování bude trvat nejméně týden, podle počtu hlasů se pak může, ale nemusí prodloužit. Náš „Flashmob tým“ (tedy Vráťa s Nikol) potom podle počtu hlasů a částečně i vlastního úsudku složí flashmob z písní, které obdržely největší počet hlasů. Délka flashmobu bude přiměřená, rozhodne se podle vybraných písniček.

K flashmobu pro vás plánujeme letos ještě několik novinek. Jako první z nich můžeme sdělit, že letos bude flashmob součástí prvního – přednáškového dne, nikoliv součástí Contestu, aby se tak nestalo, že soutěžící nestihnou z flashmobu dorazit na včasnou zvukovou zkoušku. Bližší informace o organizaci celého flashmobu vám dodáme včas.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s