Seznam finalistů K-POP Contestu 2015!

Letošní předkola jsou již úspěšně za námi. Před dvěma týdny se konalo předkolo v pražském divadle Dobeška a minulý týden jsme K-POPem rozezněli brněnské kulturní středisko Omega. Nyní je čas představit vám ty, kteří postoupili do letošního finále K-POP Contestu 2015.

Výběr byl náročný, nejen, že každým rokem mírně stoupá počet přihlášených, ale zároveň se strmě zvedá i úroveň všech soutěžících. Organizátoři i porota byli po letošních předkolech uneseni právě kvalitou obou předkol a již tradičně skvělou atmosférou, kterou se soutěžícím a jejich doprovodům podařilo na místě vytvořit a za kterou ještě jednou dodatečně děkujeme.

Není ale třeba chodit kolem horké kaše. Vás všechny jistě zajímá, na koho se můžete ve finále těšit a jaká představení budeme v následujících týdnech uvádět!

finaliste2015Jak je znát z tabulky, v letošním roce postoupilo 11 soutěžících v kategorii Performance a 5 soutěžících v kategorii zpěv. Podle počtů budou i letos upravena možná umístění. Přesné informace o tom, jaká místa bude možné v K-POP Contestu vyhrát, budou ještě upřesněny. Proto nás nepřestávejte sledovat!

Také jste si mohli všimnout letošní novinky a to finalistů pod čarou. Jedná se o skupiny, které byly porotou vybrány pro možnost postupu, v případě odstoupení jiného z finalistů. Pokud by se tedy stalo, že odstoupí jeden finalista, namísto něj nastoupí první skupina pod čarou a v případě odstoupení dvou finalistů se Contestu mohou zúčastnit obě skupiny pod čarou. Jejich účast tedy není až do případného odstoupení potvrzena.

Víte už, kdo bude vašim favoritem? Doufáme, že se těšíte na představení jednotlivých interpretů stejně, jako my!

3 komentáře: „Seznam finalistů K-POP Contestu 2015!

  1. nebylo by lepší povolit úcast skupinám max 2 x nebo 3x? Když se dvakrát nedostali nikam tak by měli o to víc trénovat a nezabírat misto novým skupinám. Vidět pořád stejný lůzry je na nic

    1. Nové skupiny mají na postup úplně stejnou šanci, jako skupiny, které to zkoušely už dříve. Nevidíme jediný důvod povolovat účast jen aktuálním skupinám. nejde přeci o to, kolikrát jsme skupinu viděli, ale o to, co skupina dokáže předvést. [Babu]

    2. Nějak nechápu tuto otázku. Vzhledem k tomu, že letos je skoro 50% nových skupin, které ještě na finále nikdy nebyly. A za druhé finalisti jsou nejlepší účinkující z předkol, tudíž asi ty „nové skupiny“, o kterých mluvíš, asi ještě nestihly natrénovat. Jinak by je asi těžko porazili ti „stejní lůzři“.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s