Hallyu Wave Event 2015

Jistě už jste zvědaví, co vše můžete čekat na prvním přednáškovém dni. Přečtěte si anotace k přednáškám, podívejte se, na které přednášky si chcete naplánovat čas a co dalšího Vás ještě čeká! (Příspěvek se bude pravidelně aktualizovat. Poslední aktualizace 14. 7. 2015, 21:33 – celková úprava)

PŘED ZAČÁTKEM

Již hodinu před začátkem programu bude možná si na místě vyzvednout pásku (pro všechny s lístkem z předprodeje) a nebo si zakoupit lístek, aby se poté zabránilo dlouhým frontám.
Od 8:00 tedy budeme k dispozici! POZOR, dovnitř však opravdu pouštíme až v 9:00, pokud tedy raději chcete být na místě dřív, aby jste si byli jisti, že jej najdete včas, můžete si vyzvednout pásku či zakoupit lístek a zbývající čas do otevření můžete například strávit krátkou procházkou po krásné Praze! V devět pak již projdete bez jakéhokoliv čekání!

PROGRAM TŘÍD

PrintPokud Vás zajímá o přednáškách či přednášejících více, určitě se podívejte na přednášky s anotacemi ZDE (Příspěvek bude pravidelně aktualizován)

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST

V této místnosti budete mít volnější program.

 • možnost nahlédnout do mnohých vydání časopisu K-Wave (a možná si i odnesete ty, které se Vám nejvíce zalíbí!)
 • zatancovat si na tanečních podložkách DDR (po celou dobu programu. Jedna podložka samostatně, dvě pro battly),
 • najdete zde i koutek s bazárkem (více informací ZDE)
 • a mnoho další zábavy.

TĚLOCVIČNA SE ZRCADLY

 • V tělocvičně bude většinu dne možné cvičit flashmob
 • Od 15:45 do 17:00 Vás zde potom čeká taneční workshop s OMG!

FLASHMOB

 • Tutoriály k Flashmobu naleznete ZDE .
 • Flashmob letos nezmění jen den a čas konání, ale celý je vedený naším Flashmob týmem (Vráťa a Nikol) a na každou písničku ve flashmobu se mohla přihlásit skupina či jednotlivec, kteří tuto danou písničku budou tančit vepředu flashmobu. Podrobnější informace o letošním flashmobu vám Vráťa s Nikol řeknou v úvodním videu, na které se můžete podívat ZDE.
 • FLASHMOB se odehraje v sobotu, v 18:30 hodin na pražské náplavce! (nábřeží u Vltavy, kousek pod zastávkou tramvají Výtoň, nedaleko od školy)

PŘEDNÁŠKA O DOKDO

 • Pokud se alespoň trochu zajímáte o Koreu jako takovou, rozhodně si nenechejte přednášku ujít. Dozvíte se informace o aktuální situaci kolem Dokdo, ale také uvidíte krásy, jaké ostrov nabízí. A pokud budete dávat pozor, tak rovnou na přednášce, ale i o den později na K-POP Contestu, můžete po správném vyplnění kvízu vyhrát hodnotný dar, který si pro vás připravilo Velvyslanectví Korejské republiky v Praze!

JAZYKOVÝ WORKSHOP

 • Jako každý rok, i letos proběhne jazykový workshop pro začátečníky. Rozhodně si nenechejte ujít hodinu korejštiny pode vedením lektorky Štěpánky Horákové! Hangul se opravdu můžete naučit číst za pouhých 90 minut. Nevěříte? Přihlašte se mezi aktivní účastníky workshopu ZDE a zjistíte, že s trochou pozornosti to půjde. A zpívat K-POPové karaoke bez přepisu? Trocha cviku a nebude problém!

Případné další body programu budeme doplňovat! Poslední aktualizace vždy bude uvedena na začátku tohoto příspěvku.

3 komentáře: „Hallyu Wave Event 2015

  1. Přednášek je o 6 více než loni, nemyslíme si, že je jich málo 🙂 Bohužel se o dívčí skupiny nikdo nepřihlásil. Snad to třeba motivuje ty, kterým budou chybět a v příštím roce to napraví 😉

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s