Přihlaste se do K-POP Contestu 2016

Chcete i Vy letět do Koreje a reprezentovat Českou republiku v korejském popu? Pak je třeba zvítězit v českém finále. I letos se ale může finále zúčastnit omezený počet interpretů. Tradičně se tedy uskuteční výběrová talentová předkola, na kterých se rozhodne, kdo z vás postoupí dál a bude mít šanci dobýt svět.

Stejně, jako v loňských dvou letech, i letos může do finále postoupit maximálně 16 interpretů (počet bude upřesněn až po uzavření přihlášek, a to dle počtu přihlášených).

Abychom dali šanci Čechům i Moravákům, opětovně uspořádáme předkola na dvou místech ČR, a to v Praze a v Brně. Již tradičně se pražské předkolo uskuteční v Divadle Dobeška (scéna divadelního souboru Sklep), brněnské předkolo se letos přesune na mnohem větší scénu brněnského výstaviště.

Uskuteční se ovšem v obou případech jedna obrovská změna. Předkola budou veřejná! Proč? Vzbudíme tak větší zájem veřejnosti o k-pop, a tedy celkově korejskou kulturu. Navíc bude poté pro postupující interprety jednodušší vystoupit na finále, protože už v rámci předkol budou mít možnost pokořit svou případnou trému před publikem.

Velkou novinkou v letošním roce je u brněnského předkola naše spolupráce s Animefestem (Animefest je každoroční setkání fanoušků japonského komiksu a animovaného filmu, nejstarší a největší samostatný con svého druhu v ČR). Protože my i pořadatelé Animefestu propagujeme asijskou kulturu, rozhodli jsme se spojit síly a dát tak o sobě více vědět (a také se nekryjí data obou událostí, jak by tomu bylo, kdybychom nespolupracovali, nemusíte tedy rozmýšlet, na kterou z akcí jít).

Díky spolupráci s Animefestem také přicházíme se žhavou novinkou: Czech Hallyu Wave udělí tzv. divokou kartu jednomu ze soutěžících FestDance. Cílem dnes už známé soutěže je vytvořit taneční vystoupení na hudbu z libovolného anime, hry, na hit některého z východoasijských interpretů, případně na tradiční východoasijskou muziku, a to v odpovídajícím kostýmu i provedení. Divoká karta se udělí nejlepšímu interpretovi, který přijde soutěžit na FestDance právě s korejským popem. Ten se už nemusí účastnit předkol, ale divoká karta jej „vystřelí“ přímo na finále K-POP Contestu 2016. Účast v předkolech K-POP Contestu samozřejmě nezabraňuje účastnit se zároveň i FestDance.

Novinek pro letošek je až až, o to více se těšíme, jakým směrem se posuneme. Seberte odvahu a přihlaste se na předkolo K-POP Contestu, kde nám i porotě ukážete, co umíte.

Termín předkola v Brně: 30.4. 2016; Výstaviště Brno (konkrétní čas bude během několika dní upřesněn).
Termín předkola v Praze: 8.5. 2016; Divadlo Dobeška (konkrétní čas bude během několika dní upřesněn).

Než se rozhodnete zaslat přihlášku, přečtěte si PRAVIDLA pro K-POP Contest 2016. Pokud vám není cokoliv jasné, zeptejte se nás.

Pokud jste si jisti, že pravidlům rozumíte a souhlasíte s nimi, vyplňte přihlášku, kterou naleznete ke stažení zde:

Pro samostatné soutěžící: Přihláška-jednotlivci
Pro skupiny: Přihláška-skupiny

Přihlášky jsou ve formátu “Dokument Word,” který by měl otevřít každý.

Přihlášky můžete zasílat do 27. dubna tohoto roku.

 

 

JAK PŘIHLÁŠKY ZASLAT?

Přihlášku můžete odeslat e-mailem, plně vyplněnou na: CzechHallyuWave@gmail.com.
Do předmětu vždy uveďte:
Jednotlivci: PŘIHLÁŠKA/JMÉNO A PŘÍJMENÍ/STAGE JMÉNO (pokud nemáte stage jméno, může být vynecháno)
Skupiny: PŘIHLÁŠKA/NÁZEV SKUPINY/JMÉNO A PŘÍJMENÍ LEADERA

2 komentáře: „Přihlaste se do K-POP Contestu 2016

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s