Představení skupiny: D‘accord

kolaz2

D‘accord

Členové:
Andrea Sekyrová – Andy (Leader, Main Vocal, Main-Prudička) (19)
Thi Ngoc Tran Nguyenová – Leny (Vocal, Cutie, Mrs. Puntičkářka) (18)
Kateřina Koppová – Katie (Maknae, Rapper, Main dancer, Mazlíček) (14 <3)

Kategorie: Performance

O skupině:
Skupina D’accord vznikla po dlouhém plánování a složitém shánění spřízněných duší někdy v listopadu 2015. V aktuální sestavě jsme od ledna 2016, kdy se k nám přidala naše nejmladší členka.
Co se týče názvu, bylo to na dlouhé přemýšlení a nakonec zvítězila francouzština, která nám připadala patřičně elegantní. (Eh.) Ačkoliv to nemá s akordem nic společného, většina lidí si to myslí a tak jsme to přijaly za své a to se podepsalo i na způsobu výslovnosti. ( 😀 )

Andy je zatím nejstarší členka, pomalu se rozpadá, je slepá, bolej jí kolena, ale ani to jí nedokáže zastavit! Plus (nebo mínus) je profesionální prudička, a když její oko zbystří chybu, nebojí se být za největšího zlobra a prudí. Ale s láskou.
„Skupina se stala obrovskou částí mýho života a přizpůsobuju jí co můžu, moc mě to baví. Ani mi nevadí o víkendu ráno vstávat, protože se na holky těšim a těšim se, až se naučíme něco nového.“ –A

Cutie Leny má skvělý oko na detaily, který ostatní neviděli. Když nikdo ze skupiny neví – ASK LENY! (ne že by nás momentálně bylo nějak hodně, ehh) Její pozitivní přístup je pro nás vždycky jako pohlazení.
„Jsme spolu už půlrok, byl to zatím můj nejlepší půlrok vůbec, můj život je najednou pestřejší, plný adrenalinu, důvěry a taky trpělivosti.“ – L

Katie je nejmladší, přesto jak fyzicky, tak mentálně asi nejvyvinutější z nás. Občas na ní zíráme, protože nám hlava nebere, jak je možný, že se všechno naučí tak přehnaně rychle. A jako bonus? Je neunavitelná. A nezastavitelná. A strááášně roztomilá.
„Za poslední půlrok se skupina stala nezbytnou součásti mého života. Nevadí mi ani dojíždění, jelikož se těším na každou chvíli strávenou s holkama. Konečně jsem našla soulmates, které jsem hledala. Je super, že se navzájem podporujeme a plníme si sen, společně!“ – K

13315431_1089493814456056_1246158632009224210_n

Od ledna jsme si připravovaly vystoupení na předkolo, které dopadlo více méně katastrofálně, a jsme moc vděčné, že nám porotci dali možnost jít dál a pokusit se překonat trému, která zahrála v našem vystoupení největší roli.

Postup jsme vůbec (vůbec, vůbec, vůbec) nečekaly, o to větším překvapením (spíš šokem) pro nás všechny byl! Napumpovalo nám to ztracenou motivaci zpátky do žil!

Videoukázka:

Vzkaz pro fanoušky:
Budeme rády za každou osůbku, co nás přijde na finále podpořit. Moc si toho vážíme. A těšíme se na vás!

Odkazy:
Facebook
Youtube
Instagram

 

 

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s