Představení interpreta: L.J.

InShot_20160524_141234

Lucie Jindrová (L.J.)

Věk: 21 let

Kategorie: Zpěv

O mně:
Jmenuji se L.J. a je mi 21 let. K-pop Contestu se účastním již potřetí, letos však poprvé sólo. V tomto roce bylo mé rozhodnutí pro účast v soutěži velmi spontánní. Byl to jakýsi blesk, který projel mou hlavou, kdy jsem se z nenadání během pouhých 10 minut rozhodla, že do toho jdu.
Samotné předkolo dopadlo dobře! Tréma byla minimální opravdu jen kvůli možnosti, že zapomenu tet.

Následně pak reakce na postup do finále byla… zajímavá. Po měsíci jsem se konečně vrátila z práce domů na dva dny. V ten den, kdy byly vyhlášeny výsledky, jsem se vzbudila v půl 5. ráno se slovy:
„K***a to je světla!!!“ (pohled na telefon) „Probůh to je zpráv! Hele mail… vykřičníky… gratulujeme… srdečně… postupujete!! Finále Contestu!! Jooooo!! … ah… oů… únava… zzz…“
A tedy konečně po druhém probuzení jsem až do konce dne měla úsměv ve tváři. Nic mě ten den už nerozhodilo!

photo1

K-pop jsem začala poslouchat od roku 2009, je to již téměř 7 let. Co se týče samotného rapu, tomu se věnuji celkem 4 roky. Je to jakýsi můj druhý život, ve kterém ukazuji svou pravou tvář. Rap mi pomáhá se uvolnit, vypovídat z problémů, trošku rozveselit či případně i pobavit. Veškerá vášeň jde napovrch. Dosti to souvisí i s mým pracovním životem.
Momentálně se živím jako průvodce, takže samotné „mluvení“ je pro mě velkým koníčkem. Díky tomu také nemám problém prezentovat se před lidmi. Proto se už opravdu těším, až se ve finálním kole postavím na pódium a veškerý zrak bude upřen na mě. To je vždy jeden z nejkrásnějších momentů celého vystoupení.

Kromě rapu se také věnuji individuálnímu studiu památek a architektury. Jsem veliký labužník kvalitních likérů či destilátů z nejrůznějších koutů světa. Ráda nakupuji všemožné druhy čajů a kávy. Jsem dosti horlivý, energický člověk, ale miluji i chvilku klidu, kdy se prostě spontánně seberu a vyrazím sama na výlet do přírody, parků či zkrátka tam, kam mě nohy zavedou. Při takovýchto výpravách si i ráda zazpívám, což krásně hladí mou duši ať už je zpěv čistý nebo falešný, je to zkrátka balzám na nervy.

Videoukázka:

 

Vzkaz pro fanoušky:
Jediné, co po svých fanoušcích můžu chtít je, aby dorazili na finále Contestu a poslechli si mě. Věnovali mi několik minut svého života, protože už to je pro mě velmi cenné. Nic jiného zapotřebí není 🙂

Odkazy:
Facebook

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s