Na co se můžete těšit na Hallyu Wave Eventu?

Hallyu Wave Event je již za 6 dní!

Kde? Stejně jako v loňském roce se akce odehraje v Základní škole Botičská, na adrese Botičská 8, Praha.
boticska

Přinášíme vám seznam přednášek, workshopů a dalšího programu, na který se můžete těšit! (konkrétní program s přesnými časy dodáme v týdnu)

(O každé aktualizaci budeme informovat na našich facebookových stránkách!)

harmonogram CZHW_2016-page-001

B.A.P 
Letos se přednáška ponese v duchu oslav. Jelikož se kluci konečně vrátili, chtěla bych ukázat, jak se za tu dobu změnili, a jak se teď mají. Přednáška bude plná videí, jako třeba z LOE 2016, a samozřejmě i soutěží. Mám přichystáno několik cen, ale tou rozhodně nejhodnotnější je: CD Carnival (zabalené s kartičkou). Ale víc neprozradím, aby se všichni návštěvníci měli na co těšit. A já doufám, že na B.A.P nezapoměli a přijde jich co nejvíc! ^^
Tokki

_______________________________________
B.I.G
Přednáška na kluky z Boys In Groove (B.I.G) bude obsahovat nejenom seznámení s jejich „historií“ od debutu až po současnost, ale i za spolupráce účastníků přednášky se seznámíme se všemi členy. Každého, kdo se do přednášky zapojí, čeká odměna. Videa a i další odměny nebudou samozřejmě chybět.
Tereza Ulrichová

_______________________________________
Fashion trends 2016 
Pokud se chcete dozvědět něco víc o módě rozhodně si nenechte ujít tuto přednášku! Dozvíte se víc o módních trendech, včetně těch které nás čekají, poradíme si jak nosit kousky k našemu typu postavy. Zodpovíme si otázku „Proč na nás oblíbené kousky našich idolu nevypadají tak skvěle? Jde to vylepšit?“. Pokud nám zbude trochu času tak si i mužem poradit jak si vylepšit některé naše oblíbené módní kousky

________________________________________
SHINee
Přednáška o jedné z velmi slavných kpopových skupin s RNB a Pop žánrem. Především ve stylu novinek a zajímavostí. O Shinee už skoro každý ví, proto se v ní budou moc lidé dozvědět, jaká alba kluci od minulého roku vydali, kde byli, jaké měli koncerty, potíže a zajímavosti. Součástí bude i quiz o ceny (Není zatím 100% jasno).
Shu Min

________________________________________
Nehody a úmrtí ve světe Kpopu
Co a proč se děje za nehody ve světe Kpopu. Přednáška bude obsahovat věci jako autonehody, zranění na stage i mimo stage, sebevraždy, útoky sasaengs, největší tragédie, shrnutí a i něco na zvednutí nálady (faily kpoperů).

________________________________________
YG Entertainment – od JinuSean po iKON
Přednáška o vzniku a vývoji jedné z nejúspěšnějších K-pop společností této doby. Jak se z malé začínající společnosti sídlící ve 2 patrech malé budovy a produkující Hip-Hop, stala společnost určující trendy v K-popu. Jak se změnilo složení YG Family a jaké jsou dnes vztahy mezi YG umělci. Cesta od JinuSean přes úspěch BIGBANG až po programy WIN a Mix&Match, které vyprodukovaly 2 nejnovější chlapecké skupiny – Winner a iKON, a nově oznámenou dívčí skupinu Black Pink.
Jana Hrubá

________________________________________
UP10TION
UP10TION debutovali teprve minulý rok a moc toho zatím za sebou nemají, ale věřím že určitě se něco o nich dá říct. V přednášce se proberu dopodrobna profily členů a ukážu, jak se vlastně členové postupně vzhledově měnili za ty roky. Mimo toho se podíváme jak to UP10TION měli pre-debut, jak už potom po debutu a kde všude se členové ukázali. Plánuji ukázati několik scének jako jsou jejich funny, cute či už sexy momenty.
Tereza Stránská
________________________________________
iKON
Přednášku zahájíme představením jednotlivých členů. Poté budeme mluvit o predebutu (survival shows WIN a MIX & MATCH) a o show Show me the Money 3, kde soutěžili členové iKON.  Na programu budou i videa z různých variety shows. Máme připravené soutěže o drobnosti a na závěr si každý bude moct prohlédnout alba iKON.
Michaela Lopuszyňská

________________________________________
Got7
Přednášku zahájíme představením jednotlivých členů. Znovu krátce zopakujeme predebut a comebacky.Budeme pouštět i videa z různých variety shows a zaměříme se i na méně známá fakta o Got7. Máme připravené i soutěže o drobnosti a na konec si každý bude moct prohlédnout naší sbírku alb Got7.
Eliška Prouzová

________________________________________
Woollim entertainment
Říká se, že SMent je mašina na úspěšné umělce, YG je rodina… A co je tedy potom Woollim? Podle mne je to malá společnost, která dokáže velké činy a její příběh na korejském hudebním trhu, na kterém nepůsobí moc dlouho, je sice místy smutný, ale přeci jen natolik zajímavý, že jsem se rozhodla o ni letos přednášet.
Pod tuto hudební korporaci spadá pár umělců, například věčně sladké Lovelyz, synchronizovaní Infinite, jedna z hudebních legend Nell a pro nadšené fanoušky pořád nedebutující Woollim Boys. Na všechny tyto umělce se taktéž dostane slovo.
Woolim patří mezi mé oblíbenějších hudební společnosti, proto se budu snažit na přednášce Vás naladit na stejnou vlnu a ukázat Vám, že ačkoliv mají taky své mouchy, tak přeci jenom mají něco navíc od ostatních společností. A tím je co? Povím na přednášce. 😉
Monika Dokoupilová

________________________________________
Způsob fungování entertainmentových společností
Co se děje uvnitř korejských entertainmentových společností, jejich marketingové tahy, jejich fungování obecně a smysl jejich existence v korejské společnosti.
Alexander Kail

________________________________________
Hořkosladká pravda
Má přednáška hovoří o boy-love v Jižní Korey. O jejím vzniku, historii, moderní době či dokonce tzv. „hiding“ efektu (kdy Korea tuto lásku skrývá, ale zároveň i sladce zneužívá). Dozvíte se nejrůznější fakta o tom, jak samotní Korejci na tuto skutečnost pohlíželi kdysi a pohlížejí dnes. Jak se s ní nyní nakládá a jak ji díky korejské propagandě vnímáme my. Tedy neutečou ani lahůdky jako čistá zvrhlost, „fanservis“, videa, ukázky z filmů a spoustu dalších.

________________________________________
Missha (Korejská kosmetika, přednáška a workshop)
Všeobecné informace a filozofie značky MISSHA / Líčení v praxi
Historie značky MISSHA
BB krémy
Správná péče o pleť – tipy jak správně pečovat o pleť
Plátýnkové masky:
* MISSHA Pure Source Cell Sheet Mask, MISSHA Real Solution Tencel Sheet Mask, MISSHA Animal mask, MISSHA Nightglow Mask
Čištění pleti a masky:
* MISSHA Calendula Deep Cleansing
* MISSHA Black Ghassoul
* MISSHA Rotorua Spa
* MISSHA Speedy Solution
MISSHA Super Aqua:
* MISSHA Ice Tear
* MISSHA Super Aqua Cleansing (R)
Aplikace make-upu
Make-up:
* MISSHA M Magic Cushion, MISSHA Lasting Cushion Primer
Aktualní trendy a aplikace v praxi
Péče o tělo
* MISSHA Foot Doctor
* MISSHA Natural Vinegar

Pro muže:
* MISSHA for MEN Class Up Pomade

________________________________________
Jazykový workshop
Naučte se číst a psát korejské písmo. Účastnící workshopu se mohou naučit, jak psát své jméno, jméno svých přátel či oblíbených idolů a dozvíte se další informace o čtení Hangulu, které se jen tak snadno na internetu neobjeví.
Během kurzu můžete začít vyrábět bannery na flashmob či na nedělní Contest a jako součást kurzu se dozvíte, jak bannery správně korejsky nadepsat dle Vaší libosti!
Štěpánka Horáková

________________________________________
Seventeen
Na naší přednášce se dozvíte vše o Seventeen diamantové kariéře od pre-debutu, přes posvícení si na jednotlivé členy až po Seventeen shows, jako například sežeň si potravu-dovolená-one fine survival.
Těšíme se na Vás
Christea a Sany

________________________________________
Za oponou K-koncertu
Víte, že příprava takového K-Pop koncertu v zahraničí není žádná legrace? Pokazit se může cokoliv, a proto je důležité vše řádně promyslet. Během této přednášky se dozvíte, jak se K-Pop koncert vytváří, jak velkou roli při plánování hrají Evropské propagační společnosti a proč jsou ty lístky tak hrozně drahé. Nakonec si povíme tři základní a důležité důvody, proč to všechno přežít a koncert si nenechat ujít! A také to, proč k nám do ČR ještě žádný řádný K-Pop koncert nezavítal (a jak to změnit). Přijďte si poslechnout věci, které nikde na internetu nenajdete. Nebojte, znalosti plánování ani kalkulačku potřebovat nebudete.
Terry (ALSiong)

________________________________________
AsianStyle
Brána asijské hudby a kultury.
Projekt AsianStyle, který vám přináší informace o vašich oblíbených asijských zemích, prošel významnými změnami. Pojďte se podívat, co pro vás chystá do budoucna. A není toho málo!

________________________________________
Korejská rapová scéna
Co se stalo za poslední dva roky na korejské rapové scéně ? A nemluvím zde o kpopu ale o korejském undergroundu který poslední dobou o sobě dává víc a víc vědět!

________________________________________
Cesta K-POP Contestem
Rady pro soutěžící v K-POP Contestu a zážitky, které si nejen z Contestu ale i z dalších souvisejících událostí odnesla skupina O.M.G

________________________________________
Zábavná třída:
Workshop vázání uzlů štěstí – maedeup
Uzly štěstí, kterým se v koreji říká maedeup (매듭), bývaly v minulosti nejčastěji používány při náboženských obřadech. Později byly v Koreji používány k dekoraci mečů, hedvábných šatů, při různých rituálech, svatebních obřadech nebo jen jako dekorace různých předmětů. Uzly symbolizující štěstí a prosperitu. V Koreji mají přibližně 33 základních uzlů, které se liší v závislosti na regionu, z něhož pocházejí. Přijďte se s námi naučit ty nejjednodušší varianty a odneste si svůj vlastnoručně vyrobený uzlík štěstí.Mei

Fotokoutek

Soutěže (soutěž v kreslení, soutěž o nejlepší na místě vyrobený banner)
Soutěž v kreslení: Bude probíhat v zábavné třídě od začátku akce do 16:00, kdy bude zapotřebí výtvory odevzdat. Obrázky musí mít jediné společné téma – Korea! Obrázky musí být kresleny pouze v zábavné třídě.
Soutěž o nejlepší na místě vyrobený banner: Protože na závěr sobotního večera se koná K-POP Flashmob a o den později pak K-POP Contest a u obojího rádi vidíme, jak K-POPu, tanečníkům či oblíbeným interpretům fandíte, rozhodli jsme se pro vás ohlásit soutěž o nejlepší na místě vyrobený banner!
Protože bannery bude možné vyrábět také na jazykovém workshopu (kde si budete moci vybrat jakýkoliv nápis či heslo, které na banner budete chtít a lektorka vám poradí, jak jej korejsky napsat), banner tedy nemusí být vyráběn POUZE v zábavné místnosti. Aby jste nám však dokázali, že je banner tvořen na akci a není připraven předem, spolu s jeho odevzdáním (v 16:00) požadujeme ukázat alespoň 3 fotografie průběhu výroby banneru kde na pozadí uvidíme, že se jedná o prostory naší akce.

Vyhlášení obou soutěží proběhne v zábavné třídě v 17:45 hodin!
________________________________________
Promítání filmů:
Antique Bakery
The Beauty Inside
Miracle In Cell No.7
Man From Nowhere
Yobi The Five Tailed Fox

Tělocvična:
Trénink flashmobu

FLASHMOB 2016
V neposlední řadě se po ukončení programu ve škole přesuneme na Palackého náměstí, kde se bude konat letošní flashmob! Tutoriály naleznete ZDE a více informací přímo v události Flashmobu!

 

13719740_743682785735360_12969950794047321_o

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s