Představení interpreta: Sany Heir

contest

Sany Heir

Věk: 20 let

Kategorie: Performance

O mně:
Do třetice všeho dobrého a zlého.

K-POPu se věnuji ke květnu 2016 pět kulatých let.

Jsem Sany. Má maminka je Češka z Čech, můj tatínek pochází z Beninu, což je ve frankofonní části Afriky. Narodila jsem se v Brně a kromě studia Čínské filologie v Olomouci v Brně žiji 20 let nepřetržitě.

Studuji Čínskou filologii, žiji vším k r á s n ý m – ráda maluji, zpívám (a rapuji), hraji na kytaru či baskytaru, miluji muziku, navrhuji oblečení, nebo třeba píšu. A čtu komiksy a dívám se na hodně – zde doplňte co vás napadne- ON CRACK, hlavně o zkouškovém. Nebo taky o zkouškovém ráda organizuji AsianStyle party. To není myšleno vůbec špatně, je to něco, co mi dělá velkou radost, jen mám někdy problém s načasováním.

Do contestu jsem se rozhodla přihlásit tak nějak docela spontánně. Zachtělo se mi a řekla jsem si, že to můžu zkusit naposledy potřetí. A tedy také, protože mě kultura východní Asie velmi zajímá, miluji muziku, zbožňuji K-pop a moc mě baví vymýšlet a připravovat vystoupení, různě zkoušet… To je také důvod proč tak ráda rapuji, protože je to něco, co normálně nedělám, a před pár lety jsem zjistila, že mě to velmi baví, a také mám velmi ráda korejskou hip-hopovou a rapovou scénu. Ale tedy rozhodně nejen! Považuji se za takového toho fanouška, co tvrdí že v K-popu je máloco, co by mu bylo neznámé.

Předkolo bylo moc fajn, sice bylo zkouškové (viz výše), a já znova absolvovala přijímací zkoušky, kupodivu mi bylo mi příjemněji, než na předešlých předkolech a jsem moc ráda, že všechno dobře dopadlo.

Když jsem se dozvěděla, že postupuji, udělalo mi to velkou radost a zářila jsem celý den.

Na finále se moc těším, a ráda bych se na něj pořádně připravila. Mám na vystoupení takový dobrý plán, tak snad ho i budu schopna uskutečnit.

Videoukázka:

 

Vzkaz pro fanoušky:
Pokud mám nějaké fanoušky, a nebo tedy, všem mým kamarádům děkuji za podporu, pokud mě budou podporovat, tak jak mě podporují doposud, tak budu moc ráda. Děkuji! A za každého človíčka, který si řekne, že by mi fandil, či by se mu prostě mé počiny zamlouvaly, budu moc ráda.

Odkazy: 
Facebook
Youtube
Instagram

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s