Hallyu Wave Event 2017

Co by to bylo letos za léto, kdybychom se nemohli opět těšit na přednášky, které pro nás můžete připravit i vy!

Opět se vás tedy ptáme: Máte rádi některou z K-POP Skupin natolik, že byste o ní dokázali vyprávět romány? Zaujal vás některý z korejských filmů, seriálů, režisérů natolik, že jste o nich zjistili informace, které byste rádi předali dál? Víte první poslední o svém oblíbeném korejském herci či herečce? Hrajete rádi korejské hry nebo víte, jak jinak je zvykem se v Koreji zabavit? Víte cokoliv o Korejském poloostrovu či jeho kultuře a chcete nám pomoci tyto informace sdílet? Pak se neváhejte přihlásit jako přednášející pro letošní Hallyu Wave Event, který se bude konat v sobotu, 15. 7. 2017, jeden den před K-POP Contestem.

Uvítáme, pokud nám pošlete i Vaše tipy na přednášky, pokud znáte někoho, kdo se zabývá korejskou kulturou či republikou jako takovou po jakékoliv stránce a myslíte si, že by dokázal náš program obohatit, uvítáme od vás třeba jen zaslání kontaktu, pokud se stydíte, rádi přednášku daným osobám nabídneme sami.

Co pro to musíte udělat? 
Stačí napsat na e-mail hallyuweeknd@gmail.com. Do předmětu uveďte název přednášky (může to být i „pracovní název“, který se bude později upravovat. Nemusí jít však pouze o přednášku, hlásit se můžete o workshop, výuku a další).  Do textu e-mailu uveďte (stačí v pár větách) proč jste si zrovna toto téma vybrali a jakým způsobem byste ji rádi vedli. Dále stačí taktéž v pár větách uvést krátké shrnutí toho, jaká by vaše přednáška měla být (co by měla obsahovat, co vše byste v rámci přednášky rádi objasnili a podobně).

Poté už stačí počkat na potvrzení z naší strany  na další pokyny.
Jako přednášející samozřejmě budete mít na celý první den Hallyu Wave Weekendu vstupné zdarma!

Návrhy na vaše přednášky nám posílejte do 20. 6. 2017.

Neváhejte a pokud vám v našem přednáškovém dni někdy něco chybělo, můžete to být právě vy, kdo nám pomůžete toto místečko zaplnit a nebo nám k tomu třeba můžete alespoň dopomoci vašimi tipy! Nestyďte se ozvat, rádi pro vás uděláme sobotu co nejzábavnější a podle vašich představ!

2 komentáře: „Hallyu Wave Event 2017

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s