Představení interpreta: Elleanor

Elleanor

Věk: young-spirit liner

Jako člověk, kterému se jako zázrakem podařilo být ve finále již potřetí, mám menší problém, že nevím, co víc o sobě psát, abych se neopakovala.
Čili ve zkratce: Výzva přijata. Můj nejlepší výkon – in progress.
Letos ode mě můžete čekat hodně originální stage. Pokusím se co nejlépe uplatnit své silné stránky, ukázat tak kousek svého vnitřního světa a interpretovat co nejsrozumitelnějším způsobem. Tak snad do třetice všeho dobrého, ne?

K-pop contest je úžasná zkušenost a ti, co váhají se přihlásit, by neměli. Naučí vás něco nového o sobě, popostrčí vaše sebevědomí a taky si vytvoříte nadhled, který využijete i později během života. Pro mě K-pop a K-pop contest vždy byly a budou ten bod zvratu, kterého nikdy litovat nebudu.

Vzkaz pro fanoušky:
Ráda bych poděkovala všem, co mi fandí, a dokonce si dají tu práci a udělají banner (ty loňské mi stále visí v pokoji). A také těm, kdo mě podporují a dodávají mi sílu a energii, ať už tím, že obdivují mou odvahu stát na podiu sama, že mi děkují za cover jejich oblíbené písničky, že mi složí kompliment na jakkoliv podivných místech (záchody, apod.), že mě na akcích krmí, že proklejí negativní reakce na mou adresu, že se mnou spazzují nad oblíbenými písničkami a hlavně tím, že ve mě věří. Opravdu mi dáváte ty nejlepší momenty. Moc se na vás všechny těším!!

Videoukázka:

Odkazy:
Facebook
Youtube

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s