V sobotu, 19. 5. 2018 se konalo první předkolo K-POP Contestu roku 2018. Krátce po poledni se na brněnském výstavišti v rámci AnimeFestu 2018 moravské předkolo zahájilo. Přihlášených bylo původně 11 interpetů (z celkových 45). Dva interpreti se bohužel zúčastnit nemohli. Hodnotilo se tedy devět různých vystoupení.

V porotě letos zasedl Michal Škrabák (zpěvák, frontman skupin Airbags, River Jordan), který porotcuje v K-POP Contestu už od roku 2013 a hodnotí převážně zpěv. Jeho druhým kolegou byl zároveň i jeho jmenovec Michal Maňák (choreograf, tvůrce muzikálů, tanečník a lektor). Ten byl letos v porotě prvně, ale jistě se s ním nevidíme naposledy.

Hodnoceni byli následující interpreti:

1 – Fancy Girls (FG) – Performance

 

2 – WeeOtic – Zpěv

3 – .png – Performance

4 – Jeanne – Zpěv

5 – N-G – Zpěv

6 – PJae – Performance

7 – Yellow Naega – Performance 

8 – VeNi – Zpěv

9 – Michi Nanami – Zpěv

 

Své favority si však porotci nechali prozatím pro sebe, protože kdo postoupí, se všichni dozvíme až přibližně týden po pražském předkole, které se uskuteční již tuto sobotu (26. 5. 2018) v Divadle Dobeška od 10.30.

Jediný, kdo tak z Brna odjížděl s jistotou, že se zúčastní finále K-POP Contestu 2018 byla skupina XXL Crew, která již den před předkolem získala divokou kartu v soutěži Festdance.

Přijďte se spolu s námi podívat na pražské předkolo, kde vystoupí na 34 interpretů, což je rekordní počet vystoupení na jednom předkol (stejně tak, jako jsme letos překročili celkový rekord počtu přihlášených), a užít si jedinečnou atmosféru!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s