Členky:
Andy,
Leny,
Tina,
Deni (Awaki),
Věk mezi 21-22

Kategorie: Performance

O nás:
V aktuálním sestavení jsme zhruba od března 2018, předtím jsme fungovaly spíše jako tříčlenné seskupení. Skupina jako taková vznikla ke konci roku 2015, od té doby se mění jak koncept skupiny, tak složení skupiny, ale zapálení pro věc je stále stejné. 🙂 Název skupiny je původně z francouzštiny, ale vzhledem k tomu, že se jako skupina rády věnujeme nejen tanci, ale i zpěvu, trošičku jsme zprznily výslovnost krásné francouzštiny a vzniklo z toho cosi připomínajíc akord. Aneb tedy DÝ AKORD, EJKORD, jak chcete. 🙂

Letošní předkolo byla docela výzva, protože jsme plánovaly kompletně, ale kompletně (ale opravdu kompletně) odlišný koncept, a vlastně až na poslední chvíli jsme ho změnily, bály jsme se, že to vůbec nestihneme dodělat, ale nakonec nám to nějak vyšlo. Protože se letos přihlásilo TOOOOLIK neskutečně talentovaných skupin, postup nás mooooc překvapil!
Na finále se moc těšíme, a doufáme, že nikoho nezklameme.

Vzkaz pro fanoušky:
Pokud jsme někoho zaujaly, můžete nás sledovat na facebooku, youtube kanálu a nebo instagramu, a určitě nás přijďte podpořit na finále! Nechceme nic víc, než vás SLYŠET, tak se ráno hezky rozezpívejte, a pak nám pořádně zařvěte! 😀 Děkujemeeeee!

Odkazy:
Facebook
Instagram
Youtube

Videoukázka:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s