Lucie Jindrová, L.J., 23 let

O mně:
Jako sólistka působím od roku 2016, avšak rapu se věnuji už 6 let. V roce 2016 jsem vyhrála první místo v kategorii zpěv, ale do finále v Koreji jsem se již neprobojovala, a proto letos po čtvrté a naposledy zkouším své štěstí znovu. Před třemi lety u mě nastal zlom věnovat se své dovednosti sama, probojovat si tu cestu po svém, a proto jsem od té doby začala působit sólo. Cítím se tak nejvíce sebejistá. Má přezdívka vznikla rychle a úplně jednoduše, jedná se o iniciály mého jména a příjmení, nic složitého 🙂

Předkolo jsem si příliš neužila kvůli nedostatku času o zkouškovém, bylo to takové „přišla, řekla, odešla“. Naštěstí červen se již nesl v harmonii, a tak jsem se při informaci o postupu nakopla výbornou whisky a šla zaslouženě spát do svého hebkého saténového povlečení.

Na finále jsem letos motivována patrně nejvíc ze všech Contestů, protože zaprvé chci být lepší, než loni (je to taková soutěž sama se sebou), a také, že letos se soutěže účastním naposledy, takže chci, aby to mělo grády!

Vzkaz pro fanoušky:
Po svých fanoušcích chci jediné – aby dorazili na mé přednášky v sobotu o Hallyu Eventu neb chci, aby si mě užili i jinak, než jak mě vidí na pódiu.

Odkazy:
Facebook

Videoukázka:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s