Členky:
Terri (Tereza Pešlová) – zadek skupiny a YouTuberka
Jess(Jessica Malfatti) – zásobovač těstovin
Lenka (Lenka Koprajdová) – obří noha a maminka
Teru (Tereza Lukschová) – anglický malíček a vrchní hladič psů
Táňa (Táňa Klodwigová) – brokolicová lady
Barča (Barbora Zabloudilová) – břišní tanečnice a šicí bohyně
Maru (Marie Němcová) –ovečka a hlavní ubytovatel

Průměrný věk slupiny: 20

Kategorie: Performance

O nás:
Jsme sedmičlenná dívčí skupina DejaVu. Co se skrývá za naším jménem?
Na K-pop contestu jsme jako skupina poprvé, nicméně jste nás už mohli vidět na různých událostech jako jednotlivce nebo jako menší skupinky. Parádně se doplňujeme, společně se učíme být ještě lepší, a navíc se u toho skvěle bavíme.
Skupina DejaVu se zrodila asi před rokem, jak jinak než v korejském bistru. Další členky Barča a Lenča se sice přidaly před 3 měsíci, ale zapadly mezi ostatní velmi rychle, už spolu i sdílíme koupelnu a ve většině případů i postel. Narvat sedm holek do jednoho bytu přeci není jen tak, zvláště když potřebujeme trénovat. Naše seskupení má totiž jeden veliký rozdíl oproti ostatním soutěžícím. Jak tomu u zákonu schválnosti bývá, ti pro vás nejlepší bydlí daleko – v našem případě v nejrůžnějších koutech České republiky. Přesněji tedy Brno, Mladá Boleslav, Karlovy Vary a Praha. Naše tréninky tedy spíše bývají nárazové a na celý den než pravidelné setkávání. Vždy se na ně ale těšíme jako malé dítě na bonbony (tudíž jako Táňa na jojo vexty).
Vymýšlení jména pro naší nově vzniklou skupinu byl doslova porod – horší než učení kdejaké těžké choreografie. Když už to vypadalo, že se budeme jmenovat Chicken Gang(jung) přišlo se s návrhem DejaVu. Jak jsme již dříve zmínily, mnoho z nás působilo dříve v jiných skupinách nebo jako jednotlivci. Někteří z nás dokonce nejsou na Kpopcontestu poprvé. Proto můžete někteří z vás mít jakýsi pocit Déjàvu, který Wikipedie vykládá jako psychologický jev, kdy má člověk z ničeho nic intenzivní pocit něčeho už dříve prožitého, viděného nebo slyšeného.
Doufáme však, že nás podpoříte i v „novém obleku“, ve kterém vám snad ukážeme to nejlepší, co zvládneme.

Vzkaz pro fanoušky:
Vždy se říká, že vystoupení dělají diváci namísto vystupujících. Každý z vás bude na nedělním kpopcontestu vytvářet atmosféru ať už pro nás nebo pro ostatní vystupující. Takže pevně doufáme, že si naše vystoupení užijete!
Určitě nás potěší každá podpora – nejvíce ta hlasitá 🙂

Odkazy:
Facebook
Instagram
Youtube

Videoukázka: 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s