Členky:
Nikol Brožíčková, 22
Zuzka Benešová, 20 (Suzy)
Eliška Hoskovcová, 19 (Eli)
Linda Bodláková, 23 (Lin)
Zuzka Bauerová, 19

O nás:
Naše skupina byla založena v roce 2014. V tu dobu jsme fungovaly pod jiným jménem a v jiném složení, ale jak šel čas, členky odcházely a nové přicházely. V našem současném složení jsme se poprvé sešly až letos v únoru.

Skupina byla založena původně pouze pro zábavu, ale po pár letech společného tance jsme si řekly, že zkušeností není nikdy dost a že bychom mohly zkusit i contest.

Na předkolo jsme trénovaly dost chaoticky, ale kdo ne. Snažily jsme se dát do předkola naše přednosti a zkusit i věci, které jsme předtím nezkoušely. Například někdo úplně poprvé vystupoval na veřejnosti, někdo poprvé rappoval, vymýšlel sestavu nebo se snažil být jen sexy. Myslíme si, že předkolo nám dost dalo a že zvládneme i věci, které jsme si myslely, že dřív ne, a že talenty se někdy schovávají dost hluboko.

Výsledky předkola se první dozvěděla Nikol, ale rozhodla se, že zábavy nikdy není dost a poslala falešný mail do naší skupiny, že jsme nepostoupily, ale Nikol dlouho nevydržela a řekla pravdu. O to větší byla radost z postupu.

Naše skupina je jako každá jiná. Máme tréninky, děláme to, co nás baví a snažíme se do toho dát samy sebe.

Ovšem stejně jako BlackPink jsme skupinou bez leadera. Věci ve skupině řešíme společně, což mezi pěti děvčaty není občas lehké. Naše jméno nemá nějakou hlubší filosofii, snad jen tolik, že pro nás znamená nový začátek skupiny.

Vzkaz pro fanoušky: 
Motivaci pro finále získáváme jedna od druhé. Vzájemná podpora a nápady, které si mezi sebou vyměňujeme, jsou ohromná motivace, ale zároveň chceme pobavit a zaujmout také vás, naše diváky, a vzhledem k tomu, že na contestu budeme poprvé, tak vaše podpora pro nás bude to nejdůležitější.

Jelikož to děláme pro radost, budeme rády, když si stejný pocit odnesete z našeho vystoupení i vy.

Odkazy:
Facebook
Instagram

Videoukázka:

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s