Nadnárodní a nyní již kompletně plnoletá skupina DfeatU se skládá ze členek následujících:

Petra Doupovcová a.k.a. BLONDIE
Petra Fischerová, a.k.a. BROWNIE
Petra Tydlitátová, a.k.a. TYDLI
Petra Martínková, a.k.a. PETI
Veronika Poulová, a.k.a. WEE
Nguyenová Thu Hien, a.k.a. MICHI
Kristýna Šteflová, a.k.a. KIKA

Průměrný věk skupiny: 20

Kategorie: Performance

O nás: 
Všichni si jistě pamatujete legendární Třesk velkých a malých lišek, který způsobil vznik naší multikulturní skupiny. Citujme tedy samy sebe: „Hlavní myšlenkou je, že jednoho krásně slunečného dne ve vesmíru putovaly dvě kosmické lodě zvané U.F.O a D.ARC, které do sebe z důvodu nepozornosti obou pilotů narazily. Přirozeným důsledkem třesku těchto velkých a malých lišek je, že vznikla jednotná skupina s názvem DfeatU (D.ARC feat U.F.O).“ (Pokud si náš vznik nepamatujete, tak Vám to odpouštíme, protože když nemáme hlad, nebo nás někdo neopraví při tréningu osmkrát po sobě, tak jsme docela hodné).
S touhou po originalitě (neberte nás za slovo) jsme se letošní představení rozhodly pojmout jinak než tím, že bychom Vám sdělovaly, co se ve skupině událo nového, kolikrát jsme se pohádaly a nebo co všechno jsme za předešlý rok snědly. A to tak, že Vás uvedeme do posledního týdnu před contestem roku 2017. (Římsky – MMXVII)
//Dramatická hudba, která všem navede pocit, že letí kosmickou lodí zpět do minulosti//

Už zbývá jen týden, nervozita, chaos, pocit vyhoření. (Kdo by také v takovém vedru nevyhořel). Po jednom z teplých (teplých opět kvůli počasí!) tréningů jsme zašly do kosmetického salónu slečen Tydlitátové a Fischerové, kde jsme všechny shodily naší přirozenou barvu vlasů (některé shodily i vlasy) a započalo zuřivé barvení, odbarvování, střihání, zastřihávání, mytí, foukání a pláč nad zničenými konečky.
Tři dny do contestu. Konečně se nám do rukou dostaly kostýmy, které jsme si nechávaly šít na míru, ovšem Míra, na kterého je paní šila byl o něco nižší než my, což způsobilo, že nám kostýmky vykreslovaly i ty křivky, které měly zůstat ukryté. Nervozita pomalu stoupá a my pářeme kostýmky, lakujeme boty na červeno a stále pláčeme nad zničenými konečky.

Dva dny do contestu. Pomalu se stěhujeme do výše zmíněného salónu, abychom byly schopné vše dodělat ještě dnes. Kufry, tašky, spacáky. (Dobrá, ty ne, ale kdo si občas něco nepřibarví). 4 hodinky teplého tréningu – pauza na jídlo (ale ne moc jídla, neboť nám jsou kostýmky těsné) a další 4 teplé hodinky. Upocené, nemohoucí na nohy a utahané z vláčení kufrů se tedy odebíráme do našeho provizorního hotelu (U Tydlitátů a Fischerů), kde pokračujeme s úpravou kostýmků. A v tom najednou náš šicí stroj naposledy vydechl.

Den do contestu. Vlečeme se přes půl Prahy s prázdným kufrem, do kterého posléze nakládáme vypůjčený šicí stroj a vlečeme se zpět do hotelu. Šití pokračuje. Pokračuje. A pokračuje. Je přesně 00:00 a my stále nemáme hotovo. První odpadlík lehá na postel a usíná. Zbytek dále lakuje boty, přešívá a pláče nad zničenými konečky. Je 1:30 – první odpadlík se vzbouzí a jde pomoct se šitím. Odpadá jiný člen, usíná. Je 2:30 – K odpadlíkovi číslo dvě se přidá další, ale protože držíme partu, tak si ustelou mezi zbytkem pracujících. je 3:00 – boty jsou dolakované a zbývá poslední kostýmek. Hlavní švadlena Doupovcová už nevidí na oči. A konečně 4:00 – vše je hotovo, v rychlosti vše tedy jen přežehlíme a konečně můžeme ulehnout ke zbytku.
Den contestu. Vstáváme v 7 po úžasném tříhodinovém spánku a vyrážíme na cestu. Ničeho nelitujeme, možná snad jen těch zničených konečku …

Vzkaz pro fanoušky:
Nebarvěte si vlasy, těšíme se na Vás!! ❤

Stalker odkazy:
Youtube
Facebook
Instagram

Videoukázka:

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s