Kategorie: Zpěv

O mně:
Všechny Vás zdravím, Yo. Jmenuji se Tuan Nguyen, je mi 19 let a na pódiu se snažím vystupovat pod přezdívkou T-Eye, Yo~

Letos jsem se rozhodl začít zpívat aktivněji, a výsledkem tohoto nemarného “pokusu“ jsem se nějakým způsobem dostal až sem za Vámi na k-pop contest. Přes předkolo jsem se do finále, jak už možná víte, dostal jako náhradník, ovšem to neovlivní radost, kterou mi tato náhlá zpráva přinesla. Cítím se ohledně toho všeho trochu zmateně a možná i lehce vyděšeně, avšak ani to mi neubírá na nesmírném vzrušení, které právě pociťuji ve všech koutech svého těla…

O tom jak T-Eye vznikl…

T-Eye, je takový první pokus o to popsat jakési nepopsatelné vzrušení, jež mě při zpěvu naplňuje. Je to zároveň něco na co jsem přišel úplnou náhodou, když jsem se na soutěž přihlašoval. Inspiroval jsem se vším možným, ovšem podobnost v přezdívce naleznou všichni, kteří znají GDho z BIGBANG. Krom toho je také toto alias spojené s mým obdivem k tygrům, konkrétně k jejich hypnotizujícím očím. T-Eye, má i zvukovou shodu s několika zajímavými slovy, např. tai (vietnamsky ucho), tie (kravata, nebo vyrovnaný výsledek v angličtině).

Uh, ohledně finále~ nazval bych ho jako “docela důležitý den, který si vychutnám no matterwhat“, jinými slovy se těším na to až Vás všechny znovu uslyším, uvidím.

Vzkaz pro fanoušky:
Pro Vás jsem si připravil to nejdůležitější… je to taková upřímná prosba. Jednoduše, chci Vás slyšet, a to se vším všudy.

T-EYE

Videoukázka:

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s