Představení interpreta: Michi Nanami

Nikola Polášková jako Michi Nanami.
Věk 18 let.

Jméno Michi používám už 5 let. Je to moje přezdívka, kterou mě oslovují všichni, kromě rodiny. Jméno Nanami jsem později začala používat kvůli jeho významu, jako takové “příjmení“ a teď spíš jako takové “stage name“. Nanami je japonské jméno a znamená „sedm moří“. Moje nejoblíbenější číslo je sedm a moře je pro mě více než smysl života. Miluju potápění a podmořský svět, oceán, a kdyby se dalo dýchat pod vodou, tak bych tam zůstala.

Kpopu jsem se začala věnovat teprve před půl rokem. Vystoupení na předkolo (Grace – Trick or Treat) bylo moje úplně první vystoupení, takže to nebylo nic převratného. Byla jsem neskutečně nervózní, kvůli čemuž jsem nebyla slyšet. Už od základní školy mám fobii z vystupování před lidmi, což se snažím změnit, takže je to pro mě teď boj.
Na finále jsem se připravovala tentokrát 100x víc, abych si byla jistá sama sebou a trochu snížila tu nervozitu, ale bohužel se všechno zkomplikovalo. (Vše je vysvětleno ve videu) Na finále také (snad) předvedu svoji úplně první choreografii.
I přesto, jak je pro mě těžké vystupovat před lidmi, jsem si jistá, že hudba, tanec a zpěv je to, co bych v životě měla a chtěla dělat. Naposledy když mi bylo 7, vystupovala jsem v jedné menší soutěži a chodila pár let na základní uměleckou školu, ale od té doby jsem si zpívala možná tak ve sprše.
Nedokážu ani popsat, jak moc mi kpop změnil život a vlastně celkově Korea. Dělat hudbu a zpívat se dá všude, ale všichni víme, jak a v čem je kpop tak jedinečný.
Předtím jsem neměla moc vizí do budoucna, i když studuji střední uměleckou školu myslím, že hudba ke mně patří víc. Neříkám teď, že jsem nějaký extrémně talentovaný fenomén :D, ale mám silnou vůli a velké ambice.

 

I přes ty všechny potíže, co jsem měla, jsem ráda, že jsem to nakonec nevzdala a na to finále jdu. Možná udělám spoustu chyb, možná to celkově pokazím, ale budu tam. A budu dělat vše pro to, abych ze sebe dostala to nejlepší, protože vyhrát a díky tomu se podívat do Koreje a stát tam na pódiu před velkým oceánem …by pro mě moc znamenalo.

Vzkaz pro fanoušky:
Snad se vám moje vystoupení bude líbit. Pokud jste neviděli moje předkolo, najdete ho i s přípravami na mém instagramu. (a nejen to)

Odkazy:
Instagram

Videoukázka:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s