A je to tady! Konečně jsme se dočkali letošního K-POP Contestu a tentokrát nás čeká hromada změn a překvapení!

Letos bohužel nezbyl prostor pro Hally Wave Event (přednáškový den). Mrzí nás to minimálně stejně, jako vás, ale doufáme, že se nám podaří v průběhu roku alespoň částečně nahradit menšími akcemi. Nemusíte ale smutnit, protože namísto Hallyu Wave Eventu pro vás máme jiné zpestření! Ale jedno po druhém…

K-POP Contest se letos koná v sobotu, 13. července. A kromě dne konání (dříve byla běžná neděle) se změnilo i místo. Pro letošní rok se K-POP Contest odehraje v prostorech Divadla ABC na Vodičkově ulici (Vodičkova 699/28, Praha 1) a to již od 10:00 hodin. Další detaily k letošnímu K-POP Contestu Vám přineseme již brzy v samostatném článku. Teď jsou ale na řadě další překvapení!

Den před K-POP Contestem, tedy v pátek 12. července, se můžete těšit na vystoupení B-Boy skupiny Fusion MC přímo z jižní Koreje! Vystoupení začne v 19:00 pro změnu v Divadle Broadway (Na Příkopě 31, Praha 1). Více informací o B-Boy vystoupení naleznete ZDE. A pokud se dorazíte podívat, na pódiu uvidíte i dva z letošních porotců K-POP Contestu! Bližší informace o porotcích Vám taktéž přineseme v následujících příspěvcích.

A ani tím letošní korejský víkend nekončí! V sobotu, krátce po K-POP Contestu se můžete přihlásit na K-POP & B-Boy Dance Class! Detaily o Dance Class naleznete ZDE. Zúčastnit se může opravdu každý!

Už zítra se můžete těšit na seznam finalistů a postupné odkrývání dalších detailů v samostatných článcích nebo na našem Facebooku! 
Sledujte nás, ať o nic nepřijdete!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s